Na wynajem 2 osobne pokoje blisko Uniwersytetu!

NIERUCHOMOŚĆ

Na wynajem 2 osobne pokoje blisko Uniwersytetu!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    2 200 zł

    41.51 zł/m²

    OPIS

    Na wynajem 2 osobne pokoje blisko Uniwersytetu!

    Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu dwóch osobnych nieprzechodnich pokoi w przestronnym i jasnym mieszkaniu o łącznej powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Pelczara w Rzeszowie w bliskiej odległości od Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

    Układ  
     
    – 3 osobne pokoje (z czego 2 są do wynajęcia) 
    – Wspólny Salon z aneksem kuchennym – w pełni wyposażony (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka)  
    – Łazienka (pralka, suszarka)  
    – Przedpokój  

    Każdy pokój jest w pełni umeblowany  
    – Łóżko z materacem 
    – Biurko  
    – Szafy pod zabudowę- dużo miejsca do przechowywania  
    Pokoje są jasne, ustawne i zapewniają pełną prywatność.  

    Dodatkowe informacje  
    – Mieszkanie po generalnym remoncie  
    – Doskonała komunikacja ze wszystkimi częściami miasta, blisko przystanki MPK    
    – W zasięgu ręki sklepy, punkty usługowe, szkoły, place zabaw  
    – Tereny rekreacyjne i spacerowe w bliskim otoczeniu  
    – Ogólnodostępny bezpłatny parking pod blokiem    
    – Możliwość korzystania z piwnicy w cenie!   
    – Pokoje dostępne od zaraz! 

    Opłaty   
    – Odstępne za pokój nr 1 :1200 zł/miesięcznie 
    – Odstępne za pokój nr 2: 1000 zł/miesięcznie 
    – Czynsz do Spółdzielni za każdy pokój 300 zł/miesięcznie (w tym: zaliczki na media, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych, konserwacje) 
    – Dodatkowo płatny prąd według zużycia oraz Internet 
    – Kaucja zwrotna za każdy pokój: 1500 zł  
    – Prowizja Biura Nieruchomości.  

    Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!   
      
    Marzena Maresz  
    Doradca ds. nieruchomości    
    tel. 607-674-100    

    e-mail: marzena@stoprocent-nieruchomosci.pl    

Cena:
    2 200 zł
    Cena za m²:
    41.51 zł/m²
    Powierzchnia:
    53 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    9

NIERUCHOMOŚCI

      1 900 zł
      pokoje: 2 - 35 m2
      54.29 zł/m2
      2 700 zł
      pokoje: 2 - 55 m2
      50.91 zł/m2
      4 600 zł
      pokoje: 3 - 90 m2
      51.11 zł/m2
      4 000 zł
      pokoje: 4 - 88 m2
      45.45 zł/m2
      2 300 zł
      pokoje: 2 - 38 m2
      60.53 zł/m2
      2 100 zł
      pokoje: 2 - 36 m2
      58.33 zł/m2