Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem i garażem.

NIERUCHOMOŚĆ

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem i garażem.

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    499 860 zł

    9 000 zł/m²

    OPIS

    Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem i garażem.

    W ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż unikalne mieszkanie w Rzeszowie  przy ul. Sikorskiego. Jest to kameralna zabudowa  dwulokalowa, która wyróżnia się nowoczesnym  budownictwem. 

     Najważniejsze parametry:

    –    Powierzchnia mieszkania: 55,54 m² – idealnie zaplanowana przestrzeń.
    –    Garaż w bryle budynku: 17,65 m² – wygoda i bezpieczeństwo Twojego auta.
    –    Liczba pokoi:   3  (przestronny salon z aneksem, oraz dwie ustawne sypialnie)
    –    Ogród: ok. 120 m² – Twoja prywatna enklawa zieleni.

    Budynek charakteryzuje się nowoczesną, minimalistyczną bryłą. Zastosowano tu unikalne rozwiązania wizualne, które wyróżniają inwestycję na tle typowej rzeszowskiej zabudowy. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w całości mieszkania, oraz wykonana instalacja klimatyzacyjna.

    Duże przeszklenia nie tylko nadają wnętrzu luksusowego charakteru, ale przede wszystkim zapewniają potężną dawkę naturalnego światła przez cały dzień. Granica między salonem a ogrodem niemal zanika!
    Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni 120 m². To gigantyczny atut przy tym metrażu – idealne miejsce na letnie grillowanie, bezpieczny plac zabaw dla dzieci

    Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, która gwarantuje ciszę i wytchnienie od zgiełku, zachowując jednocześnie szybki dojazd do centrum i kluczowych węzłów komunikacyjnych.

    Garaż dodatkowo płatny 30.000 zł 

    Termin oddania inwestycji: I kw 2027 r.

    Beata Śliż
    Ekspert ds. Nieruchomości
    tel: 605-911-100
    e-mail: sliz@stoprocent-nieruchomosci.pl

    Stoprocent Nieruchomości 
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów 

Cena:
    499 860 zł
    Cena za m²:
    9 000 zł/m²
    Powierzchnia:
    55.54 m²
    Pokoje:
    3
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      449 000 zł
      pokoje: 2 - 43.37 m2
      10 352.78 zł/m2
      659 000 zł
      pokoje: 4 - 66.9 m2
      9 850.52 zł/m2
      373 500 zł
      pokoje: 2 - 40.23 m2
      9 284.12 zł/m2
      492 700 zł
      pokoje: 2 - 47.96 m2
      10 273.14 zł/m2
      539 220 zł
      pokoje: 2 - 41.8 m2
      12 900 zł/m2
      699 775 zł
      pokoje: 3 - 89.03 m2
      9 000 zł/m2