NOWE MIASTO -3 POKOJE – 53 M2 – BALKON

NIERUCHOMOŚĆ

NOWE MIASTO -3 POKOJE – 53 M2 – BALKON

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    2 200 zł

    41.51 zł/m²

    OPIS

    NOWE MIASTO -3 POKOJE – 53 M2 – BALKON

    Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2 usytuowanego na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą – w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze, os. Nowe Miasto. 

• ogrzewanie z sieci miejskiej,
    • mieszkanie dwustronne o ekspozycji wschód–zachód, 
    • gotowe do zamieszkania!

    Lokalizacja:

    • osiedle Nowe Miasto – spokojne i zielone, z pełną miejską infrastrukturą,
    • szybki dostęp do komunikacji miejskiej,
    • w pobliżu Bulwary Rzeszowskie i tereny rekreacyjne,
    • blisko sklepy, szkoły, uczelnie, punkty usługowe,
    • blisko galeria Millennium Hall.

    Koszty wynajmu:
    – odstępne 2.200 zł,
    – czynsz administracyjny ok. 670 zł,
    – dodatkowo płatny prąd oraz gaz według zużycia, 
    – kaucja.

    Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

    Magdalena Poźniak
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 667 280 100

    e-mail: magdalena@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    2 200 zł
    Cena za m²:
    41.51 zł/m²
    Powierzchnia:
    53 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    5
    Rok budowy:
    1980 r.

NIERUCHOMOŚCI

      2 300 zł
      pokoje: 2 - 38 m2
      60.53 zł/m2
      2 100 zł
      pokoje: 2 - 36 m2
      58.33 zł/m2
      2 300 zł
      pokoje: 2 - 54 m2
      42.59 zł/m2
      2 800 zł
      pokoje: 2 - 33 m2
      84.85 zł/m2
      4 000 zł
      pokoje: 4 - 88 m2
      45.45 zł/m2
      2 200 zł
      pokoje: 2 - 54 m2
      40.74 zł/m2