Gotowy pakiet inwestycyjny -zakup z najemcami!

NIERUCHOMOŚĆ

Gotowy pakiet inwestycyjny -zakup z najemcami!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    1 100 000 zł

    13 414.63 zł/m²

    OPIS

    Gotowy pakiet inwestycyjny -zakup z najemcami!

    Tylko i wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną, która łączy bezpieczeństwo kapitału z natychmiastowym zwrotem. Pakiet 5 pokoi, już wynajętych i zarabiających od pierwszego dnia, to propozycja dla osób poszukujących stabilnego i bezobsługowego źródła dochodu.
     Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie zapewnia duże zainteresowanie najemców – blisko komunikacji, usług, uczelni i infrastruktury miejskiej.

    DLACZEGO WARTO?

    -82m2 podzielone na 5 pokoi
    -Każdy pokój w pełni wyposażony we własny aneks kuchenny, łazienkę, strefę dzienną
    -Pokoje mają różną wielkość, co przekłada się na zróżnicowane ceny dla potencjalnych najemców
    -Warianty z balkonem, tarasem lub dużymi przeszkleniami
    -Gotowe do wynajmu – bez dodatkowych nakładów
    -Wysoka stopa zwrotu
    -Możliwość kontynuacji obecnego modelu najmu (sprzedaż z obowiązującymi umowami najmu)
    -Niskie koszty utrzymania
    -Brak podatku PCC

    IDEALNE POD:

    -najem długoterminowy
    -najem krótkoterminowy (np. Airbnb)
    -inwestora indywidualnego lub firmę

    UKŁAD INWESTYCJI:
    1 PIĘTRO
    3 pokoje
    wspólna klatka schodowa
    szafa z wyposażeniem gospodarczym
    PODDASZE 
    2 pokoje
    *Do dyspozycji najemców miejsce postojowe przed budynkiem w cenie inwestycji

    CENA:

    -1 100 000 PLN
    -Brak podatku PCC
    -Prowizja Biura Nieruchomości

    Inwestycja z potencjałem dalszego wzrostu przychodów oraz możliwością skalowania modelu.

    Zapraszam do kontaktu – chętnie przekażę szczegóły oraz dane dotyczące rentowności

    Agnieszka Podgórska
    Lider i Specjalista ds.nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    1 100 000 zł
    Cena za m²:
    13 414.63 zł/m²
    Powierzchnia:
    82 m²
    Pokoje:
    5
    Rok budowy:
    2024 r.
    Ogrzewanie:
    Podłogowe

NIERUCHOMOŚCI

      611 490 zł
      pokoje: 2 - 51 m2
      11 990 zł/m2
      495 000 zł
      pokoje: 2 - 38.88 m2
      12 731.48 zł/m2
      520 000 zł
      pokoje: 4 - 58.7 m2
      8 858.6 zł/m2
      699 000 zł
      pokoje: 4 - 60 m2
      11 650 zł/m2
      490 000 zł
      pokoje: 3 - 53 m2
      9 245.28 zł/m2
      419 000 zł
      pokoje: 2 - 46.75 m2
      8 962.57 zł/m2