Nowoczesne 4 pokoje z dużym tarasem i garażem.

NIERUCHOMOŚĆ

Nowoczesne 4 pokoje z dużym tarasem i garażem.

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    699 775 zł

    9 000 zł/m²

    OPIS

    Nowoczesne 4 pokoje z dużym tarasem i garażem.

    W ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż unikalne mieszkanie w Rzeszowie  przy ul. Sikorskiego. Jest to kameralna zabudowa  dwulokalowa, która wyróżnia się nowoczesnym  budownictwem. 

     Najważniejsze parametry:

    –    Powierzchnia mieszkania: 89,03 m² – idealnie zaplanowana przestrzeń.
    –    Garaż w bryle budynku: 17,65 m² – wygoda i bezpieczeństwo Twojego auta.
    –    Liczba pokoi:  4  (przestronny salon z aneksem, oraz trzy ustawne sypialnie)
    –    Taras : 24,16 m² 

    Budynek charakteryzuje się nowoczesną, minimalistyczną bryłą. Zastosowano tu unikalne rozwiązania wizualne, które wyróżniają inwestycję na tle typowej rzeszowskiej zabudowy. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w całości mieszkania, oraz wykonana instalacja klimatyzacyjna.

    Duże przeszklenia nie tylko nadają wnętrzu luksusowego charakteru, ale przede wszystkim zapewniają potężną dawkę naturalnego światła przez cały dzień. 
    Do mieszkania przynależy duży taras  o powierzchni 24,15  m². To gigantyczny atut przy tym metrażu – idealne miejsce na wypoczynek

    Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, która gwarantuje ciszę i wytchnienie od zgiełku, zachowując jednocześnie szybki dojazd do centrum i kluczowych węzłów komunikacyjnych.

    Garaż dodatkowo płatny 30.000 zł 

    Termin oddania inwestycji: I kw 2027 r.

    Beata Śliż
    Ekspert ds. Nieruchomości
    tel: 605-911-100
    e-mail: sliz@stoprocent-nieruchomosci.pl

    Stoprocent Nieruchomości 
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów 

Cena:
    699 775 zł
    Cena za m²:
    9 000 zł/m²
    Powierzchnia:
    89.03 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      565 000 zł
      pokoje: 3 - 46.53 m2
      12 142.7 zł/m2
      427 464 zł
      pokoje: 2 - 39.58 m2
      10 800 zł/m2
      747 100 zł
      pokoje: 4 - 83.61 m2
      8 935.53 zł/m2
      373 500 zł
      pokoje: 2 - 40.23 m2
      9 284.12 zł/m2
      999 000 zł
      pokoje: 5 - 121.9 m2
      8 195.24 zł/m2
      506 560 zł
      pokoje: 2 - 38.3 m2
      13 226.11 zł/m2