3 pokojowe z dużym ogrodem na osiedlu Projektant !

NIERUCHOMOŚĆ

3 pokojowe z dużym ogrodem na osiedlu Projektant !

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    599 000 zł

    11 092.59 zł/m²

    OPIS

    3 pokojowe z dużym ogrodem na osiedlu Projektant !

    W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w kameralnej zabudowie dwulokalowej na Osiedlu Projektant z dużym ogrodem 

    Najważniejsze atuty nieruchomości:

    – Dostępne od zaraz – klucze możesz odebrać natychmiast po transakcji.
    – Duży, prywatny ogród – przestrzeń idealna na taras, strefę wypoczynku czy bezpieczny plac zabaw. Ogród okala mieszkanie, dając poczucie intymności
    – Unikalne budownictwo – nowoczesna bryła budynku z dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że wnętrze jest doskonale doświetlone i optycznie większe
    Osiedle Projektant to miejsce, w którym masz wszystko pod ręką. Mieszkanie łączy ciszę kameralnej zabudowy z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej
    – dodatkowo w w cenie projekt mieszkania, oraz ogrodu wykonany przez projektanta wnętrz.
    – klimatyzacja 

    Układ pomieszczeń (55 m²):

    – Słoneczny, otwarty salon z aneksem kuchennym oraz bezpośrednim wyjściem do ogrodu.
    – Dwie ustawne sypialnie
    – Łazienka
    – Przedpokój
    – schowek 

    Miejsce postojowe dodatkowo płatne 15.000 zł 

    Agent prowadzący sprzedaż:

    Beata Śliż
    Ekspert ds. Nieruchomości
    tel: 605-911-100
    e-mail: sliz@stoprocent-nieruchomosci.pl

    Stoprocent Nieruchomości 
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów 

Cena:
    599 000 zł
    Cena za m²:
    11 092.59 zł/m²
    Powierzchnia:
    54 m²
    Pokoje:
    3
    Rok budowy:
    2025 r.
    Ogrzewanie:
    CO własne

NIERUCHOMOŚCI

      689 000 zł
      pokoje: 4 - 88.2 m2
      7 811.79 zł/m2
      365 000 zł
      pokoje: 2 - 25 m2
      14 600 zł/m2
      569 000 zł
      pokoje: 4 - 74 m2
      7 689.19 zł/m2
      529 000 zł
      pokoje: 4 - 63.6 m2
      8 317.61 zł/m2
      449 000 zł
      pokoje: 2 - 30.58 m2
      14 682.8 zł/m2
      679 000 zł
      pokoje: 3 - 66.19 m2
      10 258.35 zł/m2