NOWOCZESNY GOTOWY DO ZAMIESZKANIA DOM | 10AR
NIERUCHOMOŚĆ
NOWOCZESNY GOTOWY DO ZAMIESZKANIA DOM | 10AR
Krasne
Masz pytania do oferty?
1 949 000 zł
12 181.25 zł/m²
OPIS
NOWOCZESNY GOTOWY DO ZAMIESZKANIA DOM | 10AR
Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący, nowoczesny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykończenia oraz funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla wymagającej rodziny.
Powierzchnia całkowita domu 160 m²
Powierzchnia działki: 10,8ar
Dom zlokalizowany jest w miejscowości Krasne
Dom w stanie idealnym, gotowy do zamieszkania!
Dodatkowe informacje:
• ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu
• media: prąd, woda, kanalizacja, gaz
• zbiornik na deszczówkę – 10m3
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie!
Zapraszam do umówienia się na prezentację.
Ekspert ds. Sprzedaży
Wojciech Kołodziej Tel: 697594100
Biuro Stoprocent Nieruchomości ul. Kilińskiego 6.
NIERUCHOMOŚCI
TARNOBRZEG NOWOCZESNY DOM W STANIE SUROWYM
Tarnobrzeg