2pokoje- idealne dla pary lub pod inwestycję!

NIERUCHOMOŚĆ

2pokoje- idealne dla pary lub pod inwestycję!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    309 810 zł

    11 500 zł/m²

    OPIS

    2pokoje- idealne dla pary lub pod inwestycję!

    Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Osiedle na którym znajdziemy 45 mieszkań  o zróżnicowanej powierzchni od 26m2 do 80m2, poznaj wszystkie z dostępnych wariantów!  Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Krogulskiego, zapewniająca dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz rekreacyjnych na terenie całego miasta. To położenie daje możliwość zarówno szybkiego dojazdu do centrum, strefy Ekonomicznej Jasionka, Rogoźnica, czy  zjazdu na kluczowe ciągi komunikacyjne województwa podkarpackiego! 
     Każdy z lokali posiada własny taras , ogród lub balkon. Na osiedlu pojawią się liczne nasadzenia drzew, krzewów, ławeczki dla mieszkańców czy strefa zabaw dla najmłodszych. Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.

    Charakterystyka nieruchomości:
    -Powierzchnia: 26.94 m²
    -Liczba pokoi: 2
    – 1 Piętro
    -Balkon 6.74m2
    -Miejsce postojowe na wyłączność (obowiązek zakupu +20 000tys.)
    -Możliwość zakupu komórki lokatorskiej
    -Blok z windą
    -Na osiedlu planowana jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych 
    -Panele fotowoltaiczne zasilane części wspólne osiedla

    Zestawienie pomieszczeń:  
    Komunikacja – 1.13m2

  • Salon z aneksem kuchennym-13.08m2
    Pokój-8.16m2
    Łazienka – 4.57m2
    Balkon-6.74m2
  • Termin zakończenia prac budowlanych: 31.07.2027r.
    Zadzwoń i dopytaj o szczegóły ! Zapraszam do kontaktu

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    309 810 zł
    Cena za m²:
    11 500 zł/m²
    Powierzchnia:
    26.94 m²
    Pokoje:
    2
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2026 r.
    Ogrzewanie:
    Gazowe

NIERUCHOMOŚCI

      281 200 zł
      pokoje: 2 - 28 m2
      10 042.86 zł/m2
      519 000 zł
      pokoje: 4 - 84.81 m2
      6 119.56 zł/m2
      402 000 zł
      pokoje: 2 - 41.73 m2
      9 633.36 zł/m2
      616 448 zł
      pokoje: 3 - 55.04 m2
      11 200 zł/m2
      533 252 zł
      pokoje: 3 - 45.96 m2
      11 602.52 zł/m2
      364 000 zł
      pokoje: 2 - 35 m2
      10 400 zł/m2