Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i dwoma tarasami!

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i dwoma tarasami!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    721 665 zł

    10 500 zł/m²

    OPIS

    Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i dwoma tarasami!

    Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Osiedle na którym znajdziemy 45 mieszkań  o zróżnicowanej powierzchni od 26m2 do 80m2, poznaj wszystkie z dostępnych wariantów!  Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Krogulskiego, zapewniająca dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz rekreacyjnych na terenie całego miasta. To położenie daje możliwość zarówno szybkiego dojazdu do centrum, strefy Ekonomicznej Jasionka, Rogoźnica, czy  zjazdu na kluczowe ciągi komunikacyjne województwa podkarpackiego! 
     Każdy z lokali posiada własny taras , ogród lub balkon. Na osiedlu pojawią się liczne nasadzenia drzew, krzewów, ławeczki dla mieszkańców czy strefa zabaw dla najmłodszych. Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.

    Charakterystyka nieruchomości:
    -Powierzchnia: 68,73 m²
    -Liczba pokoi: 3, każdy z nich z wyjściem na taras oraz ogród
    -Parter
    -Ogród 51m2 (dodatkowo płatny + 15 336tys.)
    -Miejsce postojowe na wyłączność (obowiązek zakupu +20 000tys.)
    -Możliwość zakupu komórki lokatorskiej
    -Blok z windą
    -Na osiedlu planowana jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych 
    -Panele fotowoltaiczne zasilane części wspólne osiedla

    Zestawienie pomieszczeń:  
    Komunikacja – 7.51m2

  • Pokój z wyjściem na taras i ogród – 17.66m2
    Łazienka – 3.37m2
    Salon z aneksem kuchennym  z wyjściem na taras i ogród- 24.79m2
    Pokój – 11.59m2- z wyjściem na taras i ogród 
    Łazienka – 3.81m2
  • Termin zakończenia prac budowlanych: 31.07.2027r.
    Zadzwoń i dopytaj o szczegóły ! Zapraszam do kontaktu

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    721 665 zł
    Cena za m²:
    10 500 zł/m²
    Powierzchnia:
    68.73 m²
    Pokoje:
    3
    Rok budowy:
    2026 r.
    Ogrzewanie:
    Gazowe

NIERUCHOMOŚCI

      426 720 zł
      pokoje: 3 - 60.96 m2
      7 000 zł/m2
      449 000 zł
      pokoje: 3 - 62.12 m2
      7 227.95 zł/m2
      659 000 zł
      pokoje: 4 - 66.7 m2
      9 880.06 zł/m2
      569 000 zł
      pokoje: 3 - 64.11 m2
      8 875.37 zł/m2
      629 000 zł
      pokoje: 4 - 65.2 m2
      9 647.24 zł/m2
      469 000 zł
      pokoje: 3 - 52.24 m2
      8 977.79 zł/m2