OKAZJA! NOWE OSIEDLE/MIESZKANIE 61 m2 Z OGRODEM !

NIERUCHOMOŚĆ

OKAZJA! NOWE OSIEDLE/MIESZKANIE 61 m2 Z OGRODEM !

Strzyżów

Masz pytania do oferty?

    426 720 zł

    7 000 zł/m²

    OPIS

    OKAZJA! NOWE OSIEDLE/MIESZKANIE 61 m2 Z OGRODEM !

    Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej w Strzyżowie, przy ul. Podgórze. 

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze, o powierzchni 60,96 m2 z OGRODEM ! 

    Mieszkania sprzedawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, wyposażone w rolety zewnętrzne, klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, co zapewnia komfort i nowoczesność na najwyższym poziomie.
    Planowane zakończenie budowy: II kwartał 2027 r.

    Dostępne również:

    • mieszkanie na piętrze o powierzchni 112,46 m2 DWUPOZIOMOWE 

Dodatkowe atuty
    :

    • ROLETY ZEWNĘTRZNE 
    • KLIMATYZACJA JUŻ Z JEDNOSTKĄ 
    • 1 MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE MIESZKANIA !
    • Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni – równomierne rozprowadzenie ciepła i pełną swobodę aranżacji wnętrz
    • Przestronny ogród – przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.
    • Kameralne otoczenie – cisza i spokój w sąsiedztwie niskiej zabudowy domów jednorodzinnych
    • bardzo dobry dojazd do centrum miasta

    Układ funkcjonalny mieszkania: 

    • wiatrołap – 3,17 m2 
    • komunikacja – 5,3 m2
    • schowek pod schodami 
    • łazienka – 4,99 m2
    • pokój – 8,14 m2
    • sypialnia – 11,98 m2 
    • salon z aneksem kuchennym – 27,38 m2 

    + OGRÓD o pow. 30 m2 

    Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku PCC 2%.

    Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu, nasi eksperci bezpłatnie pomogą w wyborze najlepszej formy finansowania oraz przeprowadzą przez cały proces kredytowy. 

    Masz pytania? Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości !

    Osoba prowadząca sprzedaż mieszkania : 
    Katarzyna Tabaj
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 603 496 100
    e-mail: katarzyna@stoprocent-nieruchomosci.pl

    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

    Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Cena:
    426 720 zł
    Cena za m²:
    7 000 zł/m²
    Powierzchnia:
    60.96 m²
    Pokoje:
    3
    Rok budowy:
    2026 r.

NIERUCHOMOŚCI

      749 490 zł
      pokoje: 3 - 71.38 m2
      10 500 zł/m2
      735 000 zł
      pokoje: 3 - 110 m2
      6 681.82 zł/m2
      484 302 zł
      pokoje: 3 - 53.22 m2
      9 100 zł/m2
      373 546.86 zł
      pokoje: 2 - 40.17 m2
      9 299.15 zł/m2
      432 000 zł
      pokoje: 2 - 47.95 m2
      9 009.38 zł/m2
      479 000 zł
      pokoje: 4 - 77.02 m2
      6 219.16 zł/m2