GOTOWE DWA POZIOMY 85M2!, UL. ŚW AGNIESZKI!

NIERUCHOMOŚĆ

GOTOWE DWA POZIOMY 85M2!, UL. ŚW AGNIESZKI!

Rzeszów - Budziwój

Masz pytania do oferty?

    519 000 zł

    6 119.56 zł/m²

    OPIS

    GOTOWE DWA POZIOMY 85M2!, UL. ŚW AGNIESZKI!

    Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości:  mieszkanie 63,36m2 z użytkowym poddaszem 21,45m2 . Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na piętrze jednego z dwunastu segmentów w zabudowie szeregowej. 
    Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Św. Agnieszki, w dzielnicy Budziwój, która jest jedną z prężniej rozwijających się części Rzeszowa. Jest to cicha  i spokojna okolica, z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum miasta. 

    Układ mieszkania:
    – wiatrołap: 3,90m2,
    – klatka schodowa: 6,88m2,
    – komunikacja: 6,21m2, 
    – salon z aneksem kuchennym: 22,49m2,
    – sypialnia: 10,07m2,
    – pokój: 9,27m2, 
    – łazienka: 4,54m2,
    + poddasze o powierzchni 21,45m2 z możliwością podziału na dwa pokoje, ocieplone (stan surowy zamknięty).

    Ogłoszenie dotyczy mieszkania w stanie:
    – wykonanie wszystkich instalacji wg projektu(gaz, prąd, woda, kanalizacja),
    – montaż pieca dwufunkcyjnego kondensacyjnego, montaż grzejnika drabinkowego w łazience,
    – tynki, wylewki, ocieplenie poddasza pianą pur metodą natryskową,
    – betonowe, lane schody na poddasze,
    – 4 OKNA DACHOWE

    – zagospodarowanie terenu przed budynkiem, podjazd, miejsca postojowe,

    Atuty inwestycji:
    – MIESZKANIE JEST GOTOWE DO WYKOŃCZENIA
    – ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, 
    – bardzo dobra lokalizacja z szybkim dojazdem do miasta,
    – do mieszkania przynależą dwa zewnętrzne miejsca postojowe w cenie 20 000 zł!

    W ogłoszeniu zostały użyte wizualizacje i zdjęcia poglądowe.
     
    Zadzwoń, aby dopytać o szczegóły i umówić się na prezentację.
    Jolanta Bodys
    Specjalista ds. Nieruchomości, Lider Zespołu
    tel. 505 405 100
    Stoprocent Nieruchomości
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
    519 000 zł
    Cena za m²:
    6 119.56 zł/m²
    Powierzchnia:
    84.81 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2024 r.
    Ogrzewanie:
    CO własne / Podłogowe

NIERUCHOMOŚCI

      484 302 zł
      pokoje: 3 - 53.22 m2
      9 100 zł/m2
      499 860 zł
      pokoje: 3 - 55.54 m2
      9 000 zł/m2
      281 200 zł
      pokoje: 2 - 28 m2
      10 042.86 zł/m2
      496 378.13 zł
      pokoje: 3 - 61.82 m2
      8 029.41 zł/m2
      555 500 zł
      pokoje: 4 - 63.41 m2
      8 760.45 zł/m2
      479 000 zł
      pokoje: 3 - 58.93 m2
      8 128.29 zł/m2