Kamienica w centrum Rzeszowa z dużą działką.

NIERUCHOMOŚĆ

Kamienica w centrum Rzeszowa z dużą działką.

Rzeszów

2 850 000 zł

7 125 zł/m²

OPIS

Kamienica w centrum Rzeszowa z dużą działką.

Kamienica w Centrum Rzeszowa | 400 m² | 11-arowa działka | Część mieszkalna + lokale inwestycyjne
Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Zygmuntowskiej – dużą część kamienicy, która łączy komfortową przestrzeń mieszkalną z możliwością uzyskiwania stałego dochodu z najmu.
Nieruchomość o łącznej powierzchni około 400 m² usytuowana jest na dużej, 11-arowej działce, co stanowi niezwykle rzadką ofertę w tej lokalizacji.
To idealna propozycja zarówno dla inwestora poszukującego nieruchomości generującej dochód, jak i dla osób chcących połączyć komfortowe życie w centrum miasta z prowadzeniem działalności lub wynajmem lokali.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
– Świetna lokalizacja – ścisłe centrum Rzeszowa
– Duża działka 11 arów – ogromna wartość w centralnej części miasta
– Łączna powierzchnia ok. 400 m²
– Część mieszkalna o powierzchni ok. 200 m² wykończona w wysokim standardzie
– Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń
– Salon z kominkiem
– Ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym
– Taras ok. 20 m² – idealna przestrzeń do wypoczynku
– Ogrodzona posesja z bramą wjazdową
– Nieruchomość posiada niezależne wejścia do części inwestycyjnej
– Dwa lokale na piętrze – aktualnie wynajmowane
– Dodatkowe mieszkanie na parterze o powierzchni ok. 80 m² wraz z pomieszczeniami archiwalnymi – również wynajmowane
– Gotowy model generowania stałego dochodu z najmu

Kamienica łączy funkcję reprezentacyjnej nieruchomości mieszkalnej z bardzo dobrym potencjałem inwestycyjnym. Obecnie część lokali jest wynajmowana, co daje możliwość przejęcia nieruchomości z funkcjonującym źródłem przychodu.
Takie nieruchomości w centrum Rzeszowa pojawiają się niezwykle rzadko.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji:

Wojciech Kołodziej
Ekspert ds. Nieruchomości
Tel: 697 594 100
Stoprocent Nieruchomości
ul. Kilińskiego 6, Rzeszów

PRZEGLĄD

nieruchomości

Rynek:
Wtórny
Cena:
2 850 000 zł
Cena za m²:
7 125 zł/m²
Powierzchnia:
400 m²
Pokoje:
8
Rok budowy:
1910 r.
Ogrzewanie:
CO własne

NIERUCHOMOŚCI

    611 490 zł
    pokoje: 2 - 51 m2
    11 990 zł/m2
    5 700 zł
    pokoje: 4 - 75 m2
    76 zł/m2
    599 000 zł
    pokoje: 3 - 54 m2
    11 092.59 zł/m2
    10 400 zł
    226.71 m2
    45.87 zł/m2
    159 900 zł