3 pokoje | 66 m² | garaż | ul. Jazowa Rzeszów

NIERUCHOMOŚĆ

3 pokoje | 66 m² | garaż | ul. Jazowa Rzeszów

Rzeszów

679 000 zł

10 258.35 zł/m²

OPIS

3 pokoje | 66 m² | garaż | ul. Jazowa Rzeszów

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości posiadamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,19 m², położone na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą z 2011 roku.

W skład mieszkania wchodzi również miejsce w hali garażowej w bloku jak również komórka lokatorska !!!

Nieruchomość znajduje się w jednej z bardziej komfortowych lokalizacji do życia w Rzeszowie — w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz szybkim dostępem do centrum miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, tereny spacerowe, ścieżki rowerowe oraz rekreacyjne okolice rzeki Wisłok. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnym miejscu z dostępem do wszystkiego, co potrzebne do codziennego życia.

W skład mieszkania wchodzą:

  • przestronny salon,
  • osobna kuchnia z drzwiami przesuwnymi,
  • sypialnia,
  • dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję biura lub pokoju dziecięcego,
  • łazienka,
  • przedpokój,
  • loggia,
  • balkon.

Łączna powierzchnia loggii oraz balkonu wynosi około 12 m², co daje dodatkową komfortową przestrzeń do odpoczynku.

Do mieszkania przynależy:

  • miejsce postojowe w garażu podziemnym,
  • komórka lokatorska o powierzchni około 4 m² znajdująca się bezpośrednio przy miejscu garażowym.

Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wyposażeniem stałym. W kuchni znajdują się m.in. zabudowa kuchenna, zmywarka, piekarnik, lodówka z zamrażarką oraz płyta indukcyjna.

Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny, a sama nieruchomość daje duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia oraz drobnych prac modernizacyjnych według własnych potrzeb i gustu przyszłego właściciela.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • blok z 2011 roku,
  • mieszkanie znajduje się na 4 piętrze,
  • budynek wyposażony w windę,
  • bardzo zadbany blok i części wspólne,
  • administracją budynku zajmuje się sprawdzony i ceniony zarządca SEDBAU,
  • w 2025 roku została wykonana nowa elewacja budynku,
  • wykonano również nowe podłogi na balkonach i loggiach,
  • ogrodzony teren osiedla,
  • plac zabaw dla dzieci znajdujący się przy budynku,
  • duża ilość ogólnodostępnych miejsc postojowych dla mieszkańców i gości,
  • spokojna i cicha okolica,
  • bardzo dobra komunikacja i rozwinięta infrastruktura,
  • bliskość terenów zielonych, Wisłoka oraz miejsc spacerowych i rekreacyjnych,
  • ekspozycja mieszkania zapewniająca dobre doświetlenie pomieszczeń,
  • mieszkanie położone wyżej niż sąsiednie budynki, dzięki czemu z loggii widoczna jest piękna panorama południowej części Rzeszowa.

Czynsz administracyjny wynosi około 840 zł.

Cena nieruchomości wraz z miejscem postojowym w garażu: 679 000 zł
Cena podlega lekkiej negocjacji.

To mieszkanie to świetna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia, spokojnej lokalizacji oraz nieruchomości z dużym potencjałem w bardzo dobrej części Rzeszowa.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

Kontakt:
Michał Pado
tel. 690 634 100
e-mail: pado@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Plac Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów
 

Cena:
679 000 zł
Cena za m²:
10 258.35 zł/m²
Powierzchnia:
66.19 m²
Pokoje:
3
Piętro:
4
Rok budowy:
2011 r.

NIERUCHOMOŚCI

    399 000 zł
    pokoje: 2 - 32 m2
    12 468.75 zł/m2
    589 000 zł
    pokoje: 2 - 48.21 m2
    12 217.38 zł/m2
    990 000 zł
    pokoje: 3 - 95.51 m2
    10 365.41 zł/m2
    990 000 zł
    pokoje: 4 - 88 m2
    11 250 zł/m2
    620 000 zł
    pokoje: 3 - 70 m2
    8 857.14 zł/m2
    529 000 zł
    pokoje: 2 - 44.9 m2
    11 781.74 zł/m2