LWOWSKA! DWUSTRONNY APARTAMENT Z TARASEM! 3 POKOJE

NIERUCHOMOŚĆ

LWOWSKA! DWUSTRONNY APARTAMENT Z TARASEM! 3 POKOJE

Rzeszów - Pobitno

962 280 zł

13 500 zł/m²

OPIS

LWOWSKA! DWUSTRONNY APARTAMENT Z TARASEM! 3 POKOJE

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. 
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,28 m2,  w prestiżowej inwestycji , zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszów. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów.

Nowoczesny kompleks łączy funkcje mieszkalne, biurowe oraz usługowo-handlowe, tworząc spójną i wygodną przestrzeń do życia i pracy. Projekt wyróżnia się współczesną architekturą, eleganckimi elewacjami oraz przemyślanym układem urbanistycznym z półprywatnym dziedzińcem dla mieszkańców.

Oferta dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.

Lokalizacja, ulica Lwowska:
Inwestycja znajduje się przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych miasta, co gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz dogodny wyjazd w kierunku autostrady i tras szybkiego ruchu. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, placówki medyczne oraz tereny zielone.

Układ funkcjonalny mieszkania:
– korytarz: 9,87m2,
– salon z aneksem kuchennym: 25,09m2,
– sypialnia: 13,25m2,
– pokój: 12,23m2,
– łazienka: 4,88m2.
– toaleta: 3,29m2,
– garderoba: 2,67m2, 
+ zadaszona loggia 18,44m2,
+ taras: 17,78m2,
+ komórka lokatorska W CENIE: 6,88m2.

Atuty nieruchomości:
– ogrzewanie podłogowe w łazience,
– dwustronny układ mieszkania, loggia i taras do wyłącznego korzystania, 
– zamontowana klimatyzacja,
– dźwiękoszczelne okna, 
– dostęp do zielonego tarasu dla mieszkańców,
– bardzo wysoka jakość zastosowanych materiałów, nowoczesne technologie wykonania,
– budynek usługowy w sąsiedniej okolicy.

Wymagany zakup miejsca parkingowego w garażu w cenie 70 000 zł.

Oferta bez prowizji i bez PCC!

Planowany termin zakończenia prac budowlanych: 30.09.2027 rok.

W ogłoszeniu zostały użyte wizualizacje. 

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy kredytowego!
Bezpłatnie porówna oferty banków i pomoże w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie.

Zadzwoń, aby dopytać o szczegóły i umówić się na prezentację.

Michał Wojtan
Specjalista ds. Nieruchomości
+48 690 697 100
wojtan@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
962 280 zł
Cena za m²:
13 500 zł/m²
Powierzchnia:
71.28 m²
Pokoje:
3
Piętro:
2
Rok budowy:
2025 r.
Ogrzewanie:
CO miejskie
Garaż:
Parking podziemny / Płatny dodatkowo / W budynku / Parking strzeżony / Obowiązkowy / Jednostanowiskowy

NIERUCHOMOŚCI

    520 500 zł
    pokoje: 3 - 60.59 m2
    8 590.53 zł/m2
    579 040 zł
    pokoje: 3 - 90 m2
    6 433.78 zł/m2
    538 555 zł
    pokoje: 3 - 56.99 m2
    9 450 zł/m2
    549 336 zł
    pokoje: 3 - 58.44 m2
    9 400 zł/m2
    727 586 zł
    pokoje: 4 - 88.73 m2
    8 200 zł/m2
    309 000 zł
    pokoje: 1 - 32.26 m2
    9 578.43 zł/m2