Załęże! 3 pokoje+ogródek! 58m2! gotowe w wakacje!

NIERUCHOMOŚĆ

Załęże! 3 pokoje+ogródek! 58m2! gotowe w wakacje!

Rzeszów - Załęże

Masz pytania do oferty?

    569 000 zł

    9 749.83 zł/m²

    OPIS

    Załęże! 3 pokoje+ogródek! 58m2! gotowe w wakacje!

    W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,36 m2 położonego na parterze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże w Rzeszowie.
    Nowa inwestycja przy ul. Nefrytowej to propozycja dla osób, które chcą cieszyć się nowoczesnym mieszkaniem, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości natury i wygody miejskiego życia.

    Informacje o mieszkaniu:

    • metraż: 58,36 m²
    • układ: 3 pokoje
    • lokalizacja: parter
    • ogrzewanie: gazowe, piec dwufunkcyjny
    • przestrzeń dodatkowa: taras 14,20 m² + ogród 31,10 m²

    Co zyskujesz?

    • dwa prywatne miejsca parkingowe – w cenie mieszkania!
    • pełne ogrzewanie podłogowe, które podnosi komfort i zmniejsza koszty eksploatacji
    • w standardzie: rolety zewnętrzne na wszystkich oknach
    • brak dodatkowych opłat – kupujący nie płaci podatku PCC

     
    O inwestycji:
    Realizacja planowana jest do III kwartału 2026 roku.
    W pierwszej fazie powstają trzy budynki: dwa pięciosegmentowe i jeden sześciosegmentowy. Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 58,36 m² i sięgają do 72,20 m². Każdy lokal oddawany jest w wysokim standardzie deweloperskim z możliwością wprowadzenia własnych zmian na etapie budowy.

       
      Zapraszamy do sprawdzenia wariantu mieszkania na piętrze.
       
      Zadzwoń, aby poznać szczegóły tej inwestycji i umówić się na prezentację!

      Michał Wojtan
      tel. 690 697 100
      e-mail: wojtan@stoprocent-nieruchomosci.pl
      Stoprocent Nieruchomości
      Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
      569 000 zł
      Cena za m²:
      9 749.83 zł/m²
      Powierzchnia:
      58.36 m²
      Pokoje:
      3
      Rok budowy:
      2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

        659 000 zł
        pokoje: 4 - 75.51 m2
        8 727.32 zł/m2
        549 336 zł
        pokoje: 3 - 58.44 m2
        9 400 zł/m2
        569 000 zł
        pokoje: 3 - 64.11 m2
        8 875.37 zł/m2
        499 000 zł
        pokoje: 4 - 72.6 m2
        6 873.28 zł/m2
        379 000 zł
        pokoje: 2 - 41.91 m2
        9 043.19 zł/m2
        677 052 zł
        pokoje: 3 - 62.68 m2
        10 800 zł/m2