Panorama z 14p! | 3 pokoje | 57m2 | ul. Krakowska

NIERUCHOMOŚĆ

Panorama z 14p! | 3 pokoje | 57m2 | ul. Krakowska

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    538 555 zł

    9 450 zł/m²

    OPIS

    Panorama z 14p! | 3 pokoje | 57m2 | ul. Krakowska

    W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości – prezentujemy Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób szukających przestrzeni, która łączy prestiżowy widok z funkcjonalnością trzech osobnych pokoi.

    Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe?

    • Perspektywa z 14. piętra: Ta wysokość gwarantuje nie tylko spektakularne widoki, ale i doskonałe doświetlenie wnętrz oraz oddech od zgiełku miasta. 
    • Loggia: Unikatowa strefa relaksu o powierzchni aż 12,42 m², na którą wyjdziesz bezpośrednio z salonu.
    • Idealny Rozkład: 56,99 m² przemyślane tak, aby każda z dwóch sypialni oraz strefa dzienna dawały domownikom maksimum komfortu.

    Układ pomieszczeń):

    • Pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,48 m²) – przestronna strefa dzienna z dużymi przeszkleniami i wyjściem na loggię.
    • Sypialnia I (9,86 m²).
    • Sypialnia II (7,95 m²).
    • Łazienka (4,23 m²).
    • Przedpokój (9,47 m²) – z wydzielonym miejscem na szafy.

    Technologia i Standard:

    • Ciepło pod kontrolą: Mieszkanie wyposażone w indywidualną stację mieszkaniową (logotermę) – Ty decydujesz o temperaturze przez cały rok.
    • Bezpieczeństwo i cisza: Drzwi wejściowe klasy RC4 oraz energooszczędne okna zapewniające domowy spokój.
    • Wygoda: Dwie szybkie windy w klatce, wózkownia oraz prestiżowo wykończone klatki schodowe.

Lokalizacja:

    Inwestycja to doskonały punkt logistyczny Rzeszowa: błyskawiczny dojazd do centrum, bliskość kolei, MPK oraz szybki wylot na autostradę A4 i strefy ekonomiczne w Jasionce i Rogoźnicy.
     
    Informacje dodatkowe i finansowe:

    • Brak podatku PCC 2%: Oszczędność na starcie (zakup z rynku pierwotnego).
    • Sprzedaż bezpośrednio: Brak prowizji dla biura.
    • Do mieszkania obligatoryjny jest zakup:

                     – miejsca w garażu podziemnym: 38 000 PLN.
                     – komórki lokatorskiej: 11 000 PLN.

    Zapraszam na prezentację tego unikatowego apartamentu. Przekonaj się osobiście, jak wyjątkowo wygląda świat z Twojego nowego salonu na 14. piętrze!
     
    Henryk Szymański
    tel. 697 863 100
    e-mail: szymanski@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    538 555 zł
    Cena za m²:
    9 450 zł/m²
    Powierzchnia:
    56.99 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    14
    Rok budowy:
    2024 r.
    Ogrzewanie:
    CO własne

NIERUCHOMOŚCI

      449 000 zł
      pokoje: 3 - 54.36 m2
      8 259.75 zł/m2
      659 000 zł
      pokoje: 4 - 66.9 m2
      9 850.52 zł/m2
      569 000 zł
      pokoje: 3 - 58.36 m2
      9 749.83 zł/m2
      472 880 zł
      pokoje: 3 - 58.11 m2
      8 137.67 zł/m2
      577 275 zł
      pokoje: 2 - 44.75 m2
      12 900 zł/m2
      735 000 zł
      pokoje: 3 - 110 m2
      6 681.82 zł/m2