Baranówka 58,7 m², 4 pokoje z widokiem na zieleń.

NIERUCHOMOŚĆ

Baranówka 58,7 m², 4 pokoje z widokiem na zieleń.

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    520 000 zł

    8 858.6 zł/m²

    OPIS

    Baranówka 58,7 m², 4 pokoje z widokiem na zieleń.

    W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie przy ulicy Mikołajczyka o powierzchni 58,7 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. To propozycja idealna dla rodziny lub inwestora poszukującego mieszkania z potencjałem na wynajem.

    – Szczegóły nieruchomości:

    • Powierzchnia: 58,7 m²
    • Układ: 4 niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, oddzielne WC, przedpokój
    • Piętro: 2/4
    • Rok budowy: 1976
    • Budynek: blok z wielkiej płyty, ocieplony
    • Ekspozycja okien: wschód–zachód – mieszkanie jasne, przewiewne
    • Stan: do zamieszkania
    • Ogrzewanie: miejskie
    • Dostępne: od zaraz

    – Przestrzenie dodatkowe:

    • balkon z widokiem na zieleń
    • piwnica / komórka lokatorska
    • duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych w pobliżu bloku
    • plac zabaw w pobliżu – idealne dla rodzin z dziećmi

    – Budynek i otoczenie: Blok z połowy lat 70., po termomodernizacji. Czysta klatka schodowa, domofon. Wokół dużo zieleni i przestrzeni pomiędzy budynkami.

    – Lokalizacja: Osiedle Baranówka to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Rzeszowa.

    • w pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy osiedlowe i centrum handlowe
    • szybki dojazd do centrum miasta
    • pętla autobusowa i przystanki komunikacji miejskiej w zasięgu kilku minut pieszo
    • spokojna, zielona okolica – idealna do życia rodzinnego

    – Finanse i dokumenty:

    • Czynsz 1200 zł (dla dwóch osób)
    • Forma własności: pełna własność
    • Możliwość zakupu na kredyt – oferujemy wsparcie naszego doradcy finansowego

    – Atuty nieruchomości:

    • 4 niezależne pokoje
    • balkon z widokiem na zieleń
    • spokojna, cicha lokalizacja z infrastrukturą w zasięgu ręki
    • plac zabaw i dużo zieleni wokół
    • dostępne od zaraz

    Zadzwoń i umów się na prezentację – mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują nowych właścicieli!

    Henryk Szymański
    tel. 697 863 100
    e-mail: szymanski@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    520 000 zł
    Cena za m²:
    8 858.6 zł/m²
    Powierzchnia:
    58.7 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    2
    Rok budowy:
    1976 r.
    Ogrzewanie:
    CO miejskie

NIERUCHOMOŚCI

      620 000 zł
      pokoje: 3 - 70 m2
      8 857.14 zł/m2
      465 000 zł
      pokoje: 2 - 35 m2
      13 285.71 zł/m2
      549 000 zł
      pokoje: 2 - 47.6 m2
      11 533.61 zł/m2
      441 500 zł
      pokoje: 2 - 31.6 m2
      13 971.52 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 4 - 62.6 m2
      7 971.25 zł/m2
      357 000 zł
      pokoje: 1 - 29.7 m2
      12 020.2 zł/m2