Działka z WZ 46 ar przy drodze Raniżów

NIERUCHOMOŚĆ

Działka z WZ 46 ar przy drodze Raniżów

Raniżów

Masz pytania do oferty?

    150 000 zł

    32.21 zł/m²

    OPIS

    Działka z WZ 46 ar przy drodze Raniżów

    Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 46,57 ar (4657 m²), położona w malowniczej okolicy Raniżowa przy głównej ulicy Kolbuszowskiej.
    To idealne miejsce dla osób, które marzą o dużym, nowoczesnym domu z ogrodem w otoczeniu zieleni, nie rezygnując przy tym z wygody i szybkiego dostępu do infrastruktury.

    Najważniejsze informacje i media:

    – Powierzchnia: 46,57 ar – płaski, ustawny teren dający ogromne możliwości aranżacyjne.
    Wydana aktualna decyzja o WZ pod budowę domu jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym   możliwość przystąpienia od razu  do wyboru projektu!
    – Media na działce: Nieruchomość jest już częściowo uzbrojona – woda oraz kanalizacja znajdują się bezpośrednio na działce.
    Prąd oraz gaz znajdują się w sąsiedztwie
    – Działka usytuowana  przy drodze głównej (asfaltowej), co gwarantuje doskonały dojazd o każdej porze roku (droga jest priorytetowo odśnieżana)
    – Komunikacja miejska: Dokładnie po drugiej stronie ulicy znajduje się przystanek autobusowy – idealne rozwiązanie dla starszych dzieci czy osób niezmotoryzowanych.
    – Infrastruktura: W bliskiej odległości pełne zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, przychodnia, szkoła oraz urzędy. Wszystko, co potrzebne do codziennego życia, masz pod ręką.
    – Wyjątkowe otoczenie – Las i zieleń na wyciągnięcie ręki

    Działka zlokalizowana jest w przepięknej, zielonej okolicy. Bliskość lasów i terenów rekreacyjnych gwarantuje czyste powietrze, ciszę oraz idealne warunki do spacerów, wycieczek rowerowych i odpoczynku po pracy. Zyskujesz prywatność i własny azyl, mając jednocześnie sąsiadów w bezpiecznej odległości.

    Zadzwoń i umów się na prezentację!

    Beata Śliż

    tel: 605-911-100

    Pl. Kilińskiego 6

Cena:
    150 000 zł
    Cena za m²:
    32.21 zł/m²
    Powierzchnia:
    4657 m²

NIERUCHOMOŚCI

      1 499 999 zł
      99 000 zł
      967 m2
      115.12 zł/m2
      1 650 000 zł
      36.93 m2
      446.79 zł/m2
      179 000 zł
      1652 m2
      108.35 zł/m2
      39 000 zł
      2900 m2
      13.45 zł/m2