3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem!

NIERUCHOMOŚĆ

3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    509 400 zł

    10 000 zł/m²

    OPIS

    3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem!

    Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia  trzypokojowe  mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym  miejscem   postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Odnowiciela, zapewniająca dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz rekreacyjnych na terenie całego miasta. Kameralne osiedle na którym znajdziemy 10 nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej.  Wybierz dewelopera o bogatym doświadczeniu w branży budowlanej. Zarezerwuj wariant który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

    Układ mieszkania:

    -Wiatrołap 1.50m2
    -Komunikacja 6.69m2
    -Schowek 1.90m2
    – Salon z aneksem kuchennym 15.64m2
    – Łazienka 6m2
    – Pokój/Gabinet 10.21m2
    -Sypialnia 9m2
    – Ogród ok. 35m2
    -Miejsce postojowe w cenie mieszkania

    Informacje o inwestycji:
    – Ogrodzenie panelowe ogródków przynależnych do mieszkań na parterze
    -Sprawdzony deweloper
    -Przystanki komunikacji miejskiej
    -Placówki przedszkolne i wczesnoszkolne
    -Spokojna i przyjemna okolica
    -Elegancka i funkcjonalna zabudowa
    -Wysoka jakość materiałów budowlanych
    -Miejski plac zabaw w bliskiej okolicy
    -Top lokalizacja dla Klientów inwestycyjnych

     Zadzwoń i dopytaj o szczegóły wariantu ponad 88m2 mieszkania na poziomie +1!

    Zakończenie robót budowlanych III kwartał 2026r.

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    509 400 zł
    Cena za m²:
    10 000 zł/m²
    Powierzchnia:
    50.94 m²
    Pokoje:
    3
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      549 336 zł
      pokoje: 3 - 58.44 m2
      9 400 zł/m2
      356 796 zł
      pokoje: 1 - 33.66 m2
      10 600 zł/m2
      365 753 zł
      pokoje: 2 - 35.51 m2
      10 300 zł/m2
      921 060 zł
      pokoje: 4 - 77.4 m2
      11 900 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 3 - 54.14 m2
      9 216.85 zł/m2
      599 000 zł
      pokoje: 4 - 94.4 m2
      6 345.34 zł/m2