Dwupoziomowe mieszkanie 88.73m2! Balkon/taras

NIERUCHOMOŚĆ

Dwupoziomowe mieszkanie 88.73m2! Balkon/taras

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    727 586 zł

    8 200 zł/m²

    OPIS

    Dwupoziomowe mieszkanie 88.73m2! Balkon/taras

    Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z  balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce   postojowe na wyłączność! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Odnowiciela, zapewniająca dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz rekreacyjnych na terenie całego miasta. Kameralne osiedle na którym znajdziemy 10 nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej.  Wybierz dewelopera o bogatym doświadczeniu w branży budowlanej. Skorzystaj z opcji przedsprzedaży i zarezerwuj wariant który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

    Układ mieszkania:

    -Wiatrołap 1.35m2
    -Komunikacja 19.67m2
    – Salon z aneksem kuchennym 25.84m2
    – Łazienka 6m2
    – Pokój/Gabinet 6.59m2
    -Sypialnia 11.58m2
    – Balkon  5.84m2
    -Taras 16.77m2
    -Użytkowe poddasze 17.70m2 (możliwość aranżacji na dodatkowe pokoje)
    -Miejsce postojowe w cenie mieszkania

    Informacje o inwestycji:
    – Ogrodzenie panelowe ogródków przynależnych do mieszkań na parterze
    -Sprawdzony deweloper
    -Przystanki komunikacji miejskiej
    -Placówki przedszkolne i wczesnoszkolne
    -Spokojna i przyjemna okolica
    -Elegancka i funkcjonalna zabudowa
    -Wysoka jakość materiałów budowlanych
    -Miejski plac zabaw w bliskiej okolicy
    -Top lokalizacja dla Klientów inwestycyjnych

    Zakończenie robót budowlanych III kwartał 2026r.

     Zadzwoń i dopytaj o szczegóły wariantu mieszkań z ogrodami na poziomie 0

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    727 586 zł
    Cena za m²:
    8 200 zł/m²
    Powierzchnia:
    88.73 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      869 000 zł
      pokoje: 4 - 98.5 m2
      8 822.34 zł/m2
      426 000 zł
      pokoje: 2 - 46.88 m2
      9 087.03 zł/m2
      782 130 zł
      pokoje: 5 - 87 m2
      8 990 zł/m2
      518 415 zł
      pokoje: 3 - 54.57 m2
      9 500 zł/m2
      569 000 zł
      pokoje: 3 - 64.11 m2
      8 875.37 zł/m2
      427 464 zł
      pokoje: 2 - 39.58 m2
      10 800 zł/m2