3 POKOJE Z NAROŻNYM OGRODEM! STARONIWSKA! GOTOWE!

NIERUCHOMOŚĆ

3 POKOJE Z NAROŻNYM OGRODEM! STARONIWSKA! GOTOWE!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    665 000 zł

    13 202.3 zł/m²

    OPIS

    3 POKOJE Z NAROŻNYM OGRODEM! STARONIWSKA! GOTOWE!

    Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę – 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,03m2  w otoczeniu lasu w Kielanówce k. Rzeszowa.

    Nieruchomość o powierzchni 50,03m2 składa się z 2 pokoi, salonu, aneksu kuchennego, łazienki oraz schowka.
    Dodatkowo do mieszkania przynależ  narożny ogród o powierzchni 116,6m2

    Mieszkanie zostało starannie zaprojektowane z myślą o komforcie i ergonomiczności.
    Przemyślany układ pomieszczeń umożliwia swobodne urządzenie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
    Całość wnętrza została nowocześnie wykończona, z dbałością o detale i użyteczność.
    Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują trwałość i estetykę na lata.

    Układ funkcjonalny mieszkania:

    – Wiatrołap 1,78m2
    – Hall 6,56m2
    – Sypialnia 1  8,32m2
    – Łazienka  5,21m2
    – Pokój 2 9,86m2
    – Salon z aneksem kuchennym 17,61m2 z wyjściem na taras i ogród
    – Taras + ogródek 116,6m2

    Główne atuty mieszkania:

    BRAK PODATKU 2% PCC – Sprzedawca jest podatnikiem VAT
    – Cicha i spokojna okolica w otoczeniu lasu
    Szybki dojazd do centrum Rzeszowa – 5km!
    – Bliskość autostrady oraz strefy ekonomicznej
    – Dwa miejsca parkingowe przynależne do mieszkania
    – Dodatkowy schowek
    – Klimatyzacja
    – Sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu niezależnie
    – Okolica niskiej zabudowy

    MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE

    MIEJSCE POSTOJOWE DWUSTANOWISKOWE + 15 TYS ZŁ 

    Prowizja biura

    Skontaktuj się ze mną już dziś, aby umówić się na prezentację i poznać to mieszkanie bliżej!

    Natalia Gujda
    Specjalista ds. Nieruchomości
    +48 605 089 100
    gujda@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Klińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    665 000 zł
    Cena za m²:
    13 202.3 zł/m²
    Powierzchnia:
    50.37 m²
    Pokoje:
    3
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      729 000 zł
      pokoje: 3 - 70.53 m2
      10 336.03 zł/m2
      495 000 zł
      pokoje: 2 - 38.88 m2
      12 731.48 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 4 - 62.6 m2
      7 971.25 zł/m2
      390 000 zł
      pokoje: 1 - 28.5 m2
      13 684.21 zł/m2
      659 000 zł
      pokoje: 3 - 49 m2
      13 448.98 zł/m2
      535 000 zł
      pokoje: 3 - 48 m2
      11 145.83 zł/m2