Agnieszka

AGENT

NIERUCHOMOŚCI

Agnieszka

P

Nr tel.: +48 603 562 100

E-mail: podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

Stanowisko:

Lider Zespołu, Specjalista ds. nieruchomości

O mnie:

Mam na imię Agnieszka. Przez lata zdobywałam doświadczenie w branży marketingowej w jednej z globalnych firm korporacyjnych, następnie postanowiłam wykorzystać moją wiedzę o aktualnym rynku sprzedaży i skierować swoje zainteresowania w stronę nieruchomości. Jest to połączenie tego, co lubię – aktywna praca, która wymaga dużego zaangażowania i kreatywnego umysłu. 

Specjalizuję się w kompleksowym pośrednictwie transakcji kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym, sprzedającym czy też inwestorem, który chce osiągnąć określony zwrot z inwestycji, poświęcę Tobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Zapoznam Cię z całym procesem związanym z obrotem nieruchomościami.

W życiu osobistym jestem pasjonatką języka i kultury włoskiej.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

 

Masz pytania do agenta?

    NIERUCHOMOŚCI AGENTA

    Mieszkanie 52m2 do remontu. Głogów Małopolski!

    Głogów Małopolski

    Tylko  w Biurze Stoprocent Nieruchomości idealne mieszkanie pod inwestycję! Mieszkanie  o powierzchni 51.64m2 z dużą piwnicą 7.12m2 oraz darmowymi zewnętrznymi miejscami postojowymi ! Nieruchomość znajduję się w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fabrycznej. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Nadleśnictwa Głogów Małopolski, co gwarantuje dużo zieleni oraz wyjątkowy klimat do życia. Idealne miejsce dla miłośników spacerów, biegania i aktywnego wypoczynku – tuż obok znajdują się tereny leśne oraz ścieżki spacerowe. 

    Układ mieszkania:
    – hall
    – sypialnia 1 
    – sypialnia 2

    -bez zadłużeń
    -nieruchomość z dużym ogrodem dostępnym dla mieszkańców
    -inwestycja w pełni ogrodzona
    -czynsz administracyjny ok. 650zł
    -nieruchomość do remontu

    *Biuro Nieruchomości przy sprzedaży pobiera prowizję. 

    Nie przegap okazji!
    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    369 000 zł

    7 145.62 zł/m²

    pokoje: 3 - 51 m2

    Czytaj więcej

    PROJEKTANT-Apartament z garażem do wynajęcia- 90m2

    Rzeszów

    Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Projektant, jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. Elegancki apartament o metrażu 90 m2  z garażem na wyłączność ,ogólnodostępnymi miejscami postojowymi, oraz komórką lokatorską czeka na nowego najemce. Położenie mieszkania sprawia ,że mamy łatwy dostęp do podstawowych usług i rekreacji w granicach osiedla.  Do mieszkania przynależy taras o wielkości 80m2! Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości. Nieruchomość jest w trakcie jego doposażania, wkrótce więcej aktualnych zdjęć.

    Szczegóły nieruchomości:

    mieszkanie wyposażone i gotowe do wynajęcia, przestrzeń zaprojektowana we współpracy z architektem, większość mebli robiona na wymiar, kilka z nich jest rękodziełem 
    -nowoczesny sprzęt AGD, zapewniający komfort i niskie koszty użytkowania
    -część dzienna klimatyzowana, która umożliwia idealną regulację temperatury przez cały rok
    -sterowanie oświetleniem pozwala nam na indywidualne dostosowanie intensywności światła do aktualnych potrzeb i nastroju
    -kominek elektryczny
    -taras wyposażony w zestaw wypoczynkowy
    -w każdych oknach moskitiery
    -zdjęcia przedstawione w ogłoszeniu zostały wykonane w trakcie jego wyposażania

    Układ pomieszczeń:
    – salon z aneksem kuchennym 32.18m2
    – sypialnia 14.11m2
    – sypialnia 12.22m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 7m2
    -sypialnia / gabinet 12.12m2
    – hall 10.74m2
    -łazienka 1 4.05m2
    -łazienka 2 3.58m2
    -komórka lokatorska 10m2
    -taras 80m2!

    Cena:
    miesięczny koszt najmu: 5500zł
    czynsz administracyjny: ok 1340zł (w nim woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci)
    w cenie mieszkania miejsce w garażu podziemnym na wyłączność!
    dodatkowo płatny tylko prąd wedle wskazań liczników
    kaucja dla wynajmującego 5500zł
    prowizja biura

    Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Wkrótce możliwość oglądnięcia w pełni doposażonej nieruchomośi.

    Skontaktuj się już dziś. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!
    Don’t hesitate to contact us, we speak English!

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomości.pl

     

    5 500 zł

    61.11 zł/m²

    pokoje: 4 - 90 m2

    Czytaj więcej

    Nowe mieszkanie z ogrodem i garażem!Do wejścia!

    Rzeszów

    Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie-  53.64 m2  z  ogrodem oraz  miejscem postojowym na wyłączność w cenie! Mieszkanie posiada również do dokupienia indywidualny garaż! Nieruchomość znajduję się na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie. Inwestycja znajduję się w najbardziej  pożądanej  lokalizacji w północnej części Rzeszowa. To położenie daje możliwość zarówno szybkiego dojazdu do centrum  Rzeszowa, strefy Ekonomicznej Jasionka, Rogoźnica, czy  zjazdu na kluczowe ciągi komunikacyjne województwa podkarpackiego! Fotografie przedstawione w ogłoszeniu przedstawiją mieszkanie w tracie jego wykańczania. Wkrótce zostanie ono doposażone w oświetlenie oraz drzwi. Cena podana w ogłoszeniu obejmuje, już wszystkie prace które zostaną wykonane.

    Mieszkanie jest nowe nigdy niezamieszkałe. Zostań jego pierwszym właścicielem i wybierz inwestycję gotową do własnej aranżacji!  

    Układ mieszkania:

    – Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród
    – Sypialnia z wyjściem na ogród
    – Pokój
    – Łazienka
    – Komunikacja
    – Wiatrołap
    –Przed budynkiem zewnętrzne miejsce postojowe w cenie!
    -Garaż dodatkowo płatny +40tys.

    Informacje o inwestycji i atuty nieruchomości:
    – Okna PCV trzyszybowe, współczynnik przenikania zgodnie z obowiązującymi normami
    – Ogrody ogrodzone w sposób zapewniający intymność mieszkańców osiedla
    – Instalacja fotowoltaiczna w cenie nieruchomości
    -Rolety zewnętrzne w cenie 
    -Niskie koszty utrzymania
    -Przystanki komunikacji miejskiej
    -Spokojna i cicha okolica

    Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !
    *Biuro nieruchomości pobiera prowizję od sprzedaży mieszkania.

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomości.pl

589 000 zł

    10 980.61 zł/m²

    pokoje: 3 - 53 m2

    Czytaj więcej

    Nowa inwestycja w północnej części Rzeszowa

    Rzeszów

    Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Osiedle na którym znajdziemy 45 mieszkań  o zróżnicowanej powierzchni od 26m2 do 80m2, poznaj wszystkie z dostępnych wariantów!  Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Krogulskiego, zapewniająca dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz rekreacyjnych na terenie całego miasta. To położenie daje możliwość zarówno szybkiego dojazdu do centrum, strefy Ekonomicznej Jasionka, Rogoźnica, czy  zjazdu na kluczowe ciągi komunikacyjne województwa podkarpackiego! 
     Każdy z lokali posiada własny taras , ogród lub balkon. Na osiedlu pojawią się liczne nasadzenia drzew, krzewów, ławeczki dla mieszkańców czy strefa zabaw dla najmłodszych. Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.

    Charakterystyka nieruchomości:
    -Powierzchnia: 71,38 m²
    -Liczba pokoi: 3
    -2 Piętro
    -Balkon 4.59m2
    -Miejsce postojowe na wyłączność (obowiązek zakupu +20 000tys.)
    -Możliwość zakupu komórki lokatorskiej
    -Blok z windą
    -Na osiedlu planowana jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych 
    -Panele fotowoltaiczne zasilane części wspólne osiedla

    Zestawienie pomieszczeń:  
    Komunikacja – 7.51m2

  • Pokój dzienny – 22.19m2
    Łazienka – 3.37m2
    Salon z aneksem kuchennym  z wyjściem na balkon- 22.91m2
    Pokój – 11.59m2
    Łazienka – 3.81m2
  • Balkon-4.59m2

    Termin zakończenia prac budowlanych: 31.07.2027r.
    Zadzwoń i dopytaj o szczegóły ! Zapraszam do kontaktu

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    749 490 zł

    10 500 zł/m²

    pokoje: 3 - 71 m2

    Czytaj więcej

    2pokoje- idealne dla pary lub pod inwestycję!

    Rzeszów

Charakterystyka nieruchomości:
    -Powierzchnia: 26.94 m²
    -Liczba pokoi: 2
    – 1 Piętro
    -Balkon 6.74m2
    -Możliwość zakupu komórki lokatorskiej
    -Blok z windą
    -Panele fotowoltaiczne zasilane części wspólne osiedla

    Zestawienie pomieszczeń:  
    Komunikacja – 1.13m2

  • Salon z aneksem kuchennym-13.08m2
    Pokój-8.16m2
    Łazienka – 4.57m2
    Balkon-6.74m2
  • Termin zakończenia prac budowlanych: 31.07.2027r.
    Zadzwoń i dopytaj o szczegóły ! Zapraszam do kontaktu

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    309 810 zł

    11 500 zł/m²

    pokoje: 2 - 26 m2

    Czytaj więcej

    Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i dwoma tarasami!

    Rzeszów

Charakterystyka nieruchomości:
    -Powierzchnia: 68,73 m²
    -Liczba pokoi: 3, każdy z nich z wyjściem na taras oraz ogród
    -Parter
    -Ogród 51m2 (dodatkowo płatny + 15 336tys.)
    -Możliwość zakupu komórki lokatorskiej
    -Blok z windą
    -Panele fotowoltaiczne zasilane części wspólne osiedla

    Zestawienie pomieszczeń:  
    Komunikacja – 7.51m2

  • Pokój z wyjściem na taras i ogród – 17.66m2
    Łazienka – 3.37m2
    Salon z aneksem kuchennym  z wyjściem na taras i ogród- 24.79m2
    Pokój – 11.59m2- z wyjściem na taras i ogród 
    Łazienka – 3.81m2
  • Termin zakończenia prac budowlanych: 31.07.2027r.
    Zadzwoń i dopytaj o szczegóły ! Zapraszam do kontaktu

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    721 665 zł

    10 500 zł/m²

    pokoje: 3 - 68 m2

    Czytaj więcej

    3pokojowe mieszkanie z ogrodem 1ar!-III KW2026

    Zaczernie

    Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie z ogrodem 1 ar oraz dwoma miejscami postojowymi ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie. Mieszkanie znajduję się w Zaczerniu  w odległości zaledwie 10 minut od ścisłego centrum Rzeszowa. To położenie daje możliwość zarówno szybkiego dojazdu do Rzeszowa, strefy Ekonomicznej Jasionka, Rogoźnica, czy  zjazdu na kluczowe ciągi komunikacyjne województwa podkarpackiego! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, gotowe już w III  kwartale tego roku!

    ROZKŁAD MIESZKANIA:

    – salon z aneksem kuchennym- 18.53m2 
    -ogród na który jest wyjście z części dziennej mieszkania oraz jednej z dwóch sypialni
    – sypialnia 1 – 11.53m2
    – sypialnia 2- 9.40m2
    – łazienka- 4.31m2
    – WC (możliwość adaptacji na pralnie lub pomieszczenie gospodarcze) 2.32m2
    – komunikacja-8.76m2
    – wiatrołap-1.53m2

    *2 miejsca postojowe na wyłączność dodatkowo płatne w kwocie 20 000tys.
    *W cenie zakupu mieszkania do dyspozycji Naszych Klientów konsultacja z Doradcą Kredytowym
    *Mieszkanie sprzedawane na zasadach cesji
    *Biuro pobiera prowizję od sprzedaży nieruchomości

Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    499 000 zł

    8 879 zł/m²

    pokoje: 3 - 56 m2

    Czytaj więcej

    Przedsprzedaż! 4pokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mogielnica

    Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję położoną w Mogielnicy, gminie Boguchwała. Tylko 20 mieszkań w zabudowie szeregowej z ogrodani od 37m2 do 105m2, oraz mieszkania na piętrze z balkonami.  Wybierz wariant który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom! Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.  Prezentowana oferta dotyczy mieszkania na poziomie +1. 

    Układ funkcjonalny mieszkania o powierzchni 55.43m2 – PIETRO
    – salon z aneksem kuchennym
    – pokój
    – garderoba/pokój
    – wiatrołap
    – łazienka
    – pokój
    -balkon
    -poddasze użytkowe o pow. 35m2 (możliwosć doprowadzenia poddasza do stanu deweloperskiego)

    * Dwa miejsca posotojwe dodatkowo płatne w kwocie 20tys.
    *Kupując z nami nie zapłacisz prowizji ani podatku PCC 2%!
    *Bezpłatna pomoc doradcy Kredytowego dla Klientów Naszego Biura

    Zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem więcej szczegółów dotyczących inwestycji.

    Termin zakończenia robót budowlanych IV KW 2027
    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    399 000 zł

    7 198.27 zł/m²

    pokoje: 3 - 55 m2

    Czytaj więcej

    Nowa oferta! 3pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Mogielnica

    Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję położoną w Mogielnicy, gminie Boguchwała. Tylko 20 mieszkań w zabudowie szeregowej z ogrodani od 37m2 do 105m2, oraz mieszkania na piętrze z balkonami.  Wybierz wariant który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom! Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.  Prezentowana oferta dotyczy mieszkania na parterze. 

    Układ funkcjonalny mieszkania o powierzchni 49.76m2 – PARTER
    – salon z aneksem kuchennym: 21,25m2
    – pokój: 6,86m2
    – garderoba/pokój: 9,63m2
    – wiatrołap: 2,44m2
    – łazienka: 4,68m2
    – hol: 4,90m2
    – ogródek 33m2

    * Dwa miejsca posotojwe dodatkowo płatne w kwocie 20tys.
    *Kupując z nami nie zapłacisz prowizji ani podatku PCC 2%!

Termin zakończenia robót budowlanych IV KW 2027
    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomosci.pl

    379 000 zł

    7 616.56 zł/m²

    pokoje: 3 - 49 m2

    Czytaj więcej

    Dom 83m2 z ogrodem ponad 5arów-gotowy na już!

    Zaczernie

    Biuro  Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 domy na sprzedaż w topowej lokalizacji!  Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2. Różnorodność cen oraz ogrodów od 2,5ara do ponad 5arów.  Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim, a wszelkie prace budowlane zostały zakończone.