2 pokoje| Rycerska | 35 m² | Parter Wolne od zaraz

NIERUCHOMOŚĆ

2 pokoje| Rycerska | 35 m² | Parter Wolne od zaraz

Rzeszów

390 000 zł

11 063.83 zł/m²

OPIS

2 pokoje| Rycerska | 35 m² | Parter Wolne od zaraz

Szukasz kompaktowej i wyjątkowo ustawnej przestrzeni blisko serca Rzeszowa; która dzięki bardzo niskim opłatom pozwoli Ci na pełną swobodę bez kompromisów w lokalizacji?

Prezentujemy nieruchomość położoną przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie; łączącą funkcjonalność z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury. To idealna propozycja zarówno dla inwestora; jak i osoby szukającej komfortowego lokalu na parterze.

Specyfikacja techniczna

  • Powierzchnia: 35,20 m²;
  • Piętro: 0 z 4 (parter);
  • Budynek: Blok z 1967 r.;
  • Wysokość pomieszczeń: 260 cm;
  • Ekspozycja okien: Wschód;
  • Stan prawny: Pełna własność z czystą Księgą Wieczystą.

Układ i możliwości aranżacyjneLokal cechuje się bardzo ustawnym rozkładem 

Standard i media
Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub odświeżenia według własnego uznania. Dużym atutem jest doprowadzenie ciepłej wody oraz ogrzewania z sieci miejskiej; co eliminuje konieczność serwisowania piecyków gazowych. Gaz w mieszkaniu doprowadzony jest wyłącznie do kuchenki gazowej.

Opłaty i parking
Mieszkanie jest niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu. Czynsz administracyjny wynosi około 550 zł (przy braku osób zameldowanych); w co wliczone są zaliczki na wodę; ogrzewanie oraz fundusz remontowy.
Mieszkańcy mogą korzystać z parkingu pod blokiem za opłatą jedynie 10 zł miesięcznie (wymagany identyfikator).

Dlaczego ta oferta?

  • Bonus: Pełne wyposażenie i sprzęt AGD widoczny na zdjęciach może pozostać w cenie na życzenie klienta;
  • Lokalizacja: Bliskość szkół; sklepów oraz przystanków MPK, PKP gwarantuje szybki dojazd do centrum Rzeszowa;
  • Dostępność: Mieszkanie wolne od zaraz.

Szukasz pewnej lokaty kapitału lub swojego pierwszego M w dobrej cenie? Skontaktuj się ze mną; aby poznać szczegóły i zobaczyć mieszkanie na żywo.

Henryk Szymański
tel. 697 863 100
e-mail: szymanski@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
390 000 zł
Cena za m²:
11 063.83 zł/m²
Powierzchnia:
35.25 m²
Pokoje:
2

NIERUCHOMOŚCI

    990 000 zł
    pokoje: 4 - 88 m2
    11 250 zł/m2
    260 000 zł
    pokoje: 1 - 15 m2
    17 333.33 zł/m2
    1 100 000 zł
    pokoje: 5 - 82 m2
    13 414.63 zł/m2
    479 000 zł
    pokoje: 3 - 58.2 m2
    8 230.24 zł/m2
    390 000 zł
    pokoje: 1 - 28.5 m2
    13 684.21 zł/m2
    515 000 zł
    pokoje: 2 - 38.23 m2
    13 471.1 zł/m2