4 POKOJOWE MIESZKANIE Z PODDASZEM- PROJEKTANT-60m2

NIERUCHOMOŚĆ

4 POKOJOWE MIESZKANIE Z PODDASZEM- PROJEKTANT-60m2

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    574 000 zł

    9 682.86 zł/m²

    OPIS

    4 POKOJOWE MIESZKANIE Z PODDASZEM- PROJEKTANT-60m2

    Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Ostatnie mieszkanie o powierzchni 59,76 m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim i jest gotowe do wykończenia.

    Lokalizacja: 
    Rzeszów, ul. Pańska — cicha i spokojna część miasta, idealna dla osób szukających kameralnej okolicy.

    Układ funkcjonalny mieszkania (59,28 m2):
    – komunikacja 3,44 m2
    – pokój 12,31 m2
    – salon z aneksem kuchennym 16,78 m2
    – łazienka 3,87 m2
    – pom. gosp. 2,70 m2
    – pokój 7,68 m2
    – pokój 8.24 m2
    + ogród

    Atuty nieruchomości: 
    – wysoka jakość
    zastosowanych materiałów
    – ogrzewanie podłogowe na całości, zamontowany piec gazowy
    – kameralne osiedle w świetnej lokalizacji
    – mieszkanie gotowe do wykończenia
    2 miejsca postojowe do mieszkania (dodatkowo płatne 10 000 zł za miejsce)
    poddasze do wykorzystania – dodatkowa przestrzeń nad mieszkaniem, którą można zagospodarować jako schowek

    Dodatkowe korzyści:

    Brak podatku PCC 2% – Kupujący są zwolnieni z opłaty podatkowej, co pozwala zaoszczędzić już na etapie zakupu.
    Zakup bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji, gwarantując przejrzyste warunki i brak ukrytych kosztów.

    Dodatkowo w ofercie dostępne są również mieszkania na parterze w cenie 519 000 zł.

    Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń oraz umów się na prezentację nieruchomości!

    Hubert Sałek

    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 609 511 100
    e-mail: salek@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    574 000 zł
    Cena za m²:
    9 682.86 zł/m²
    Powierzchnia:
    59.28 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      533 252 zł
      pokoje: 3 - 45.96 m2
      11 602.52 zł/m2
      448 136 zł
      pokoje: 2 - 43.09 m2
      10 400 zł/m2
      455 456 zł
      pokoje: 3 - 42.57 m2
      10 698.99 zł/m2
      364 000 zł
      pokoje: 2 - 35 m2
      10 400 zł/m2
      1 310 075 zł
      pokoje: 4 - 94.25 m2
      13 900 zł/m2
      449 000 zł
      pokoje: 3 - 54.36 m2
      8 259.75 zł/m2