6400 zł/m2 – NOWOCZESNE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM

NIERUCHOMOŚĆ

6400 zł/m2 – NOWOCZESNE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    599 000 zł

    6 345.34 zł/m²

    OPIS

    6400 zł/m2 – NOWOCZESNE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM

    Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości !
    Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie.

    Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 94.40 m² z prywatnym tarasem 33.98 m² oraz miejscem postojowym w cenie mieszkania! 
    Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim (szczegółowy standard wykończenia mieszkania dostępny na spotkaniu).
    Planowane zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r.

    Wyjątkowość i niepowtarzalność tej inwestycji podkreśla nowoczesna elewacja z zastosowaniem jasnego drewna, ciemnych kolorów oraz dużych przeszkleń.
    Takie rozwiązanie nie tylko nadaje całości stylowego wyglądu, ale również doskonale doświetla wnętrza i ułatwia ich aranżację.

    Dodatkowe atuty:

    • JEDNO MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE MIESZKANIA ! 
    • Ogrzewanie podłogowe – równomierne rozprowadzenie ciepła, co daje pełną swobodę aranżacji wnętrz
    • Duży taras 33,98 m² – przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.
    • Dwupoziomowy układ – wyraźny podział na strefę dzienną i nocną.
    • Kameralne otoczenie – cisza i spokój w sąsiedztwie niskiej zabudowy domów jednorodzinnych
    • Przestrzeń rekreacyjna i pełna infrastruktura osiedla

    Lokalizacja
    Inwestycja znajduje się w spokojnej okolicy otoczonej zielenią, idealnej do życia i wypoczynku. W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnie, szkoły, przedszkola oraz liczne punkty usługowe i restauracje. Dogodny dojazd do centrum miasta sprawia, że codzienne obowiązki i relaks są na wyciągnięcie ręki.

    Układ funkcjonalny mieszkania- dokładne rozmieszczenie pomieszczeń dostępne w galerii zdjęć

    Mieszkanie idealne zarówno dla rodzin jak i inwestorów ceniących komfort, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację.

    Masz pytania? Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości ! 

    Osoba prowadząca sprzedaż mieszkania : 
    Katarzyna Tabaj
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 603 496 100
    e-mail: katarzyna@stoprocent-nieruchomosci.pl

    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

    Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Ekspert ds. Nieruchomości

Cena:
    599 000 zł
    Cena za m²:
    6 345.34 zł/m²
    Powierzchnia:
    94.4 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      389 000 zł
      pokoje: 2 - 42.15 m2
      9 228.94 zł/m2
      629 000 zł
      pokoje: 3 - 89.95 m2
      6 992.77 zł/m2
      468 900 zł
      pokoje: 3 - 59.9 m2
      7 828.05 zł/m2
      574 225 zł
      pokoje: 3 - 55.75 m2
      10 300 zł/m2
      646 407 zł
      pokoje: 4 - 72.63 m2
      8 900 zł/m2
      509 400 zł
      pokoje: 3 - 50.94 m2
      10 000 zł/m2