BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DWOMA GARAŻAMI / SŁOCINA

NIERUCHOMOŚĆ

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DWOMA GARAŻAMI / SŁOCINA

Rzeszów - Słocina

620 000 zł

8 857.14 zł/m²

OPIS

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DWOMA GARAŻAMI / SŁOCINA

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 69,26 m², zlokalizowane w dzielnicy  Rzeszów/Słocina.  Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czterolokalowego budynku  i jest usytuowane od strony wschodniej, południowej oraz zachodniej, co sprawia, że jest bardzo jasne i słoneczne. Do mieszkania przynależą dwa garaże znajdujące się na terenie nieruchomości. 

Lokalizacja ul. Jakuba Jasińskiego

Opis nieruchomości:
Powierzchnia: 69,26m²
Układ pomieszczeń:
•3 przestronne pokoje ( w tym jeden przechodni) 
•Osobna kuchnia
• Łazienka
•Balkon znajdujący się po dwóch stronach budynku

Dodatkowe Informacje:
Do mieszkania przynależy 
Dwa garaże 
• Piwnica ok. 20m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
• Poddasze o pow. ok. 31 m² z oknami oraz części wspólne
• Udział w ogrodzonej działce

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych, z widokiem na panoramę Rzeszowa. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki autobusowe, park, szkoła oraz przedszkole.

Mieszkanie sprzedawane jest BEZ PROWIZJI ze strony kupującego

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie!
Zapraszam do umówienia się na prezentację.

Ekspert ds. Sprzedaży
Wojciech Kołodziej Tel: 697594100
Biuro Stoprocent Nieruchomości ul. Kilińskiego 6.

Cena:
620 000 zł
Cena za m²:
8 857.14 zł/m²
Powierzchnia:
70 m²
Pokoje:
3
Piętro:
1

NIERUCHOMOŚCI

    490 000 zł
    pokoje: 3 - 53 m2
    9 245.28 zł/m2
    749 000 zł
    pokoje: 4 - 90 m2
    8 322.22 zł/m2
    449 000 zł
    pokoje: 2 - 30.58 m2
    14 682.8 zł/m2
    529 000 zł
    pokoje: 4 - 63.6 m2
    8 317.61 zł/m2
    1 370 000 zł
    pokoje: 3 - 188.95 m2
    7 250.6 zł/m2
    399 000 zł
    pokoje: 2 - 32 m2
    12 468.75 zł/m2