Dom 167m2! Głogów Młp.! Osiedle Niwa!

NIERUCHOMOŚĆ

Dom 167m2! Głogów Młp.! Osiedle Niwa!

Głogów Małopolski

1 799 000 zł

10 721.1 zł/m²

OPIS

Dom 167m2! Głogów Młp.! Osiedle Niwa!

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Głogów Małopolski – osiedle NIWA!

Ta nieruchomość to propozycja dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i wygody życia — bez rezygnowania z dostępu do miasta.

Najważniejsze informacje:

  • Dom wolnostojący o powierzchni 167 m2
  • Rok  zakończenia budowy: 2012
  • Działka: 8,7ar – w pełni ogrodzona
  • Brama automatyczna na pilota
  • Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku
  • Dodatkowy podjazd z kostki na 2 samochody
  • Cena: 1 799 000,00 zł brutto

Lokalizacja – cisza i szybki dostęp do miasta
Nieruchomość położona w miejscowości Głogów Małopolski

  • szybki dojazd do Rzeszowa, lotniska Jasionka i autostrady
  • pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut: sklepy, szkoły, żłobki, usługi
  • spokojna, kameralna okolica z zabudową jednorodzinną

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać w ciszy, ale mieć wszystko pod ręką.

• strych użytkowy

Dom w ostatnich miesiącach został odświeżony. Zostały w nim zastosowane materiały najwyższej klasy:

  • drewniane żaluzje w kuchni i jadalni
  • meble firmy KLER
  • dębowy stół i meble w jadalni i salonie
  • wymienione komody na piętrze 
  • podwieszany sufit z oświetleniem LED
  • powierzchnia balkonów wypełniona drobnym kamieniem

Ogrzewanie i rozwiązania techniczne

  • ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, przedpokoju oraz łazienkach na obu piętrach
  • piec dwufunkcyjny wysokiej jakości – Vaillant
  • kominek w salonie

Media

  • prąd
  • woda
  • szambo (duży zbiornik)

Atuty nieruchomości

  • duża działka – znakomicie utrzymana trawa plus roślinność zasłaniająca sąsiadów
  • dom z 2012 roku po generalnym remoncie
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • możliwość powiększenia powierzchni użytkowej (strych)
  • aż 3 miejsc parkingowych
  • spokojna lokalizacja blisko miasta
  • jeden z niewielu domów gotowych do wejścia na osiedlu Niwa

Cena: 1 799 000 zł 

Przy transakcji zakupu nieruchomości biuro pobiera wynagrodzenie za usługę pośrednictwa

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

Michał Wojtan
Specjalista ds. Nieruchomości
+48 690 697 100
wojtan@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
1 799 000 zł
Cena za m²:
10 721.1 zł/m²
Powierzchnia:
167.8 m²
Pokoje:
5
Rok budowy:
2011 r.
Ogrzewanie:
Gazowe

NIERUCHOMOŚCI

    499 000 zł
    pokoje: 4 - 103.46 m2
    4 823.12 zł/m2
    998 000 zł
    pokoje: 4 - 100 m2
    9 980 zł/m2
    849 000 zł
    pokoje: 6 - 140 m2
    6 064.29 zł/m2
    2 270 000 zł
    pokoje: 5 - 220 m2
    10 558.14 zł/m2
    1 250 000 zł
    pokoje: 3 - 198 m2
    6 313.13 zł/m2
    890 000 zł
    pokoje: 6 - 127.58 m2
    6 976.02 zł/m2