Dom wolnostojący w Błażowej – działka 22 ary.

NIERUCHOMOŚĆ

Dom wolnostojący w Błażowej – działka 22 ary.

Błażowa

499 000 zł

3 118.75 zł/m²

OPIS

Dom wolnostojący w Błażowej – działka 22 ary.

Dom wolnostojący z dużą działką w Centrum Błażowej.

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 22 arów z budynkiem gospodarczym. Dom wolnostojący o powierzchni około 160 m2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 75 m2. 
Dom został częściowo wyremontowany na piętrze położone nowe panele oraz nowa elektryka. Ogrzewanie domu z pieca kaflowego oraz pieca gazowego.

Lokalizacja Błażowa:

  • Odległość od Rzeszowa 16 km,
  • Szkoła 1 km,
  • Kościół 500 metrów,
  • Sklepy 500 metrów.

Główne atuty nieruchomości:

  • Duża działka aż 22 ary,
  • Dom o pow. 160 m2,
  • Budynek gospodarczy z kuchnią i pokojem,
  • Piec kaflowy,
  • Wszystkie media na działce.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia domu.
Ekspert ds. Nieruchomości 
Wojciech Kołodziej Tel: 697594100
Biuro Stoprocent Nieruchomości ul. Kilińskiego 6.

Cena:
499 000 zł
Cena za m²:
3 118.75 zł/m²
Powierzchnia:
160 m²
Pokoje:
5
Rok budowy:
1980 r.
Ogrzewanie:
CO własne

NIERUCHOMOŚCI

    499 000 zł
    pokoje: 4 - 103.46 m2
    4 823.12 zł/m2
    1 949 000 zł
    pokoje: 4 - 160 m2
    12 181.25 zł/m2
    999 000 zł
    pokoje: 5 - 163 m2
    6 128.83 zł/m2
    959 000 zł
    pokoje: 4 - 106 m2
    9 047.17 zł/m2
    740 000 zł
    pokoje: 5 - 175 m2
    4 228.57 zł/m2
    998 000 zł
    pokoje: 4 - 100 m2
    9 980 zł/m2