DOM Z DZIAŁKĄ 35AR – DYNÓW

NIERUCHOMOŚĆ

DOM Z DZIAŁKĄ 35AR – DYNÓW

Dynów

Masz pytania do oferty?

    348 000 zł

    3 480 zł/m²

    OPIS

    DOM Z DZIAŁKĄ 35AR – DYNÓW

    Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu.  Dom około 100 m² na działce 35 arów w miejscowości Dynów.  
    Dom znajduję się w spokojnej okolicy, a zarazem oddalony jedyne 500m od płyty rynku. Ogromna działka 35ar daje mnóstwo możliwości zagospodarowania. Nieruchomość jest do remontu, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb. 

    Media na działce:
    • prąd
    • kanalizacja
    • gaz w granicach działki
     
    Lokalizacja:
    Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji do płyty rynku tylko 500m.

    Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie!
    Zapraszam do umówienia się na prezentację.

    Ekspert ds. Sprzedaży
    Wojciech Kołodziej Tel: 697594100
    Biuro Stoprocent Nieruchomości ul. Kilińskiego 6.

Cena:
    348 000 zł
    Cena za m²:
    3 480 zł/m²
    Powierzchnia:
    100 m²
    Pokoje:
    4
    Rok budowy:
    1960 r.

NIERUCHOMOŚCI

      998 000 zł
      pokoje: 4 - 100 m2
      9 980 zł/m2
      1 799 000 zł
      pokoje: 5 - 167.8 m2
      10 721.1 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 5 - 160 m2
      3 118.75 zł/m2
      629 000 zł
      pokoje: 4 - 120 m2
      5 241.67 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 4 - 103.46 m2
      4 823.12 zł/m2
      469 000 zł
      pokoje: 4 - 114 m2
      4 114.04 zł/m2