Działka w Słocinie pow 11,3 ar – PNB

NIERUCHOMOŚĆ

Działka w Słocinie pow 11,3 ar – PNB

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    450 000 zł

    398.23 zł/m²

    OPIS

    Działka w Słocinie pow 11,3 ar – PNB

    Na sprzedaż działka o powierzchni 11,3 ara z wydanym Pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego.
    Lokalizacja: Rzeszów – Słocina 
    Numer działki 2106/15

    Oferta Sprzedaży:

    – Działka prostokątna 11,3 ara,
    – Długość 38 m x szerokość 28 m,
    – Działka znajduję się w spokojnej zielonej okolicy blisko lasu,
    – Dookoła domy jednorodzinne.
    – Wydane Pozwolenie na budowę na dom jednorodzinny.

    Media:
    – Prąd na działce,
    – Woda i kanalizacja w drodze.
    Dodatkowo istnieje możliwość kupienia innych działek.
    Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego oraz inwestycje.

    Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki.

    Ekspert ds. Nieruchomości
    Wojciech Kołodziej tel: 697594100
    Biuro Stoprocent Nieruchomości ul. Kilińskiego 6.

    PRZEGLĄD

    nieruchomości

    Typ nieruchomości:
    Działki
    Rodzaj transakcji:
    Sprzedaż
    Cena:
    450 000 zł
    Cena za m²:
    398.23 zł/m²
    Powierzchnia:
    1130 m²

NIERUCHOMOŚCI

      299 000 zł
      2240 m2
      133.48 zł/m2
      225 000 zł
      1670 m2
      134.73 zł/m2
      377 340 zł
      855 450 zł
      9505 m2
      90 zł/m2
      249 000 zł
      5200 m2
      47.88 zł/m2
      26 100 zł
      2900 m2
      9 zł/m2