GOTOWE 87M2! TARAS I PODDASZE! LEGIONISTÓW

NIERUCHOMOŚĆ

GOTOWE 87M2! TARAS I PODDASZE! LEGIONISTÓW

Rzeszów - Budziwój

Masz pytania do oferty?

    782 130 zł

    8 990 zł/m²

    OPIS

    GOTOWE 87M2! TARAS I PODDASZE! LEGIONISTÓW

    W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 87m2 z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 40 m2.
    Inwestycję charakteryzuje zastosowanie ekologicznych, energooszczędnych rozwiązań.

    Układ funkcjonalny mieszkania 79,18m2:
    – wiatrołap: 4,85m2,
    – klatka schodowa: 7,34m2,
    – komunikacja: 7,12m2,
    – pokój: 12,43m2,
    – sypialnia: 14,24m2,
    – łazienka: 5,47m2,
    – salon z aneksem kuchennym: 24m2,
    – pokój: 11,55m2,
    + taras: 11,m2,
    + poddasze: 40m2.

    Atuty nieruchomości:
    -kameralna zabudowa szeregowa dwulokalowa,
    -niezależne wejścia do każdego mieszkania,
    -stałe drewniane schody prowadzące na poddasze,
    -możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją i rekuperacją przez Internet,
    -światłowód oraz instalacja telewizyjna,
    -nowoczesne i energooszczędne technologie obniżające koszty utrzymania,
    -oświetlenie zewnętrzne przy wejściu do budynku,
    -wysoki standard wykonania i nowoczesne rozwiązania budowlane.

    Pakiet EKO – nowoczesne i energooszczędne rozwiązania Inwestycję wyróżniają nowoczesne technologie zapewniające wysoki komfort użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji:

    • energooszczędne ogrzewanie grzejnikami,
    • rekuperacja z odzyskiem ciepła – oszczędność energii nawet do 90%,
    • pompa ciepła firmy Atlantic do podgrzewania ciepłej wody (zbiornik 110 l),
    • klimatyzacja 3,5 kW w salonie z funkcją grzania,
    • instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,5 kW, możliwość rozbudowy instalacji fotowoltaicznej o dodatkowe panele, opcja montażu magazynu energii
    • inteligentne sterowanie ogrzewaniem, fotowoltaiką, pompą ciepła i klimatyzacją.

    Dopłata do Pakietu EKO: mieszkanie na piętrze: 70 000 zł.
    Opłaty dodatkowe:

    • 1 miejsce parkingowe – 25 000 zł
    • 2 miejsca parkingowe – 36 000 zł

     
    Oferta bez prowizji i bez PCC!

    Zadzwoń, aby dopytać o szczegóły i umówić się na prezentację.
    Jolanta Bodys
    Specjalista ds. Nieruchomości, Lider Zespołu
    tel. 505 405 100
    bodys@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
    782 130 zł
    Cena za m²:
    8 990 zł/m²
    Powierzchnia:
    87 m²
    Pokoje:
    5
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      862 365 zł
      pokoje: 4 - 66.85 m2
      12 900 zł/m2
      444 277.5 zł
      pokoje: 3 - 48.02 m2
      9 251.93 zł/m2
      479 000 zł
      pokoje: 3 - 77.3 m2
      6 196.64 zł/m2
      629 000 zł
      pokoje: 4 - 65.2 m2
      9 647.24 zł/m2
      479 000 zł
      pokoje: 3 - 58.93 m2
      8 128.29 zł/m2
      727 586 zł
      pokoje: 4 - 88.73 m2
      8 200 zł/m2