JUŻ GOTOWE- 4 POKOJE- 2 BALKONY

NIERUCHOMOŚĆ

JUŻ GOTOWE- 4 POKOJE- 2 BALKONY

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    498 000 zł

    8 500 zł/m²

    OPIS

    JUŻ GOTOWE- 4 POKOJE- 2 BALKONY

    Biuro STOPROCENT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą zaledwie 1km od granicy Rzeszowa- Krasne.

    Mieszkanie na piętrze o metrażu użytkowym 59,59m2 z dwoma balkonami 9,1m2 oraz 4,3m2 z elewacją z drewna opalanego ogniem, czyli wykończoną metodą Shou Sugi Ban (znaną również jako Yakisugi), to nie tylko estetycznie wyróżniający się budynek, ale także funkcjonalny i ekologiczny wybór. Taki dom łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do architektury i materiałów.

    Cechy charakterystyczne elewacji z drewna opalanego ogniem:
    Estetyka:
     Elewacja z opalanego drewna ma ciemny, głęboki kolor z widoczną strukturą i surowym wyglądem. Możliwe delikatne spękania podkreślają unikalność desek.
    Trwałość: Opalanie wzmacnia drewno, czyniąc je odpornym na czynniki atmosferyczne, wilgoć i insekty, zapewniając wieloletnią trwałość bez konserwacji.
    Ekologia: Metoda Shou Sugi Ban jest ekologiczna, nie wymaga chemicznych impregnatów, a drewno pozostaje nietoksyczne i biodegradowalne.
    Odporność na ogień: Zwęglenie powierzchni zwiększa odporność drewna na ogień, spowalniając jego spalanie.
    Minimalizm: Elewacja doskonale komponuje się z nowoczesnymi, prostymi formami, łącząc drewno z kamieniem, szkłem czy betonem.
    Odporność na warunki atmosferyczne: Drewno opalane znosi wilgoć, niskie i wysokie temperatury, co czyni je odpornym na ekstremalne warunki pogodowe.
    Unikalność: Ręczne opalanie sprawia, że każda deska ma unikalny wygląd, nadając domowi niepowtarzalny charakter.

    Nieruchomość wyróżnia wysoki standard wykończenia w cenie:

    – salon z aneksem.

    Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe przed budynkiem w cenie 19.000 PLN.

    Dodatkowe korzyści:
    Zwolnienie z podatku PCC 2%: Kupujący nie muszą płacić podatku od czynności cywilnoprawnych, co oznacza oszczędności na starcie.
    Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera: Bez prowizji, co daje pełną transparentność i brak dodatkowych opłat.

    Termin zakończenia budowy inwestycji: II kwartał 2026.

    Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim podwyższonym!

    Skontaktuj się już dziś i umów się na spotkanie!

    Łukasz Pełeszak
    Specjalista ds. Nieruchomości
    Tel  605 742 100
    mail: peleszak@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    498 000 zł
    Cena za m²:
    8 500 zł/m²
    Powierzchnia:
    59.59 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

      555 500 zł
      pokoje: 4 - 63.41 m2
      8 760.45 zł/m2
      479 000 zł
      pokoje: 3 - 77.3 m2
      6 196.64 zł/m2
      529 000 zł
      pokoje: 4 - 57.28 m2
      9 235.34 zł/m2
      629 000 zł
      pokoje: 4 - 65.2 m2
      9 647.24 zł/m2
      457 606.25 zł
      pokoje: 3 - 54.83 m2
      8 345.91 zł/m2
      572 250.15 zł
      pokoje: 4 - 76.25 m2
      7 504.92 zł/m2