Mieszkania inwestycyjne z podziałem na studia!

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkania inwestycyjne z podziałem na studia!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    1 390 000 zł

    13 883.34 zł/m²

    OPIS

    Mieszkania inwestycyjne z podziałem na studia!

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 100,12 m², zlokalizowana przy ul. Witolda. Dwupoziomowe mieszkanie w lokalizacji cieszącej się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców. Inwestycja znajduje się w spokojnej, kameralnej zabudowie z jednoczesnym łatwym dostępem do centrum miasta oraz najważniejszych punktów usługowo-handlowych. Inwestycja idealna pod wynajem z bardzo dobrą roczną stopą zwrotu. Mieszkania gotowe do zamieszkania od dziś-gotowy produkt inwestycyjny.  Pokoje oraz kawalerki wykończone w różnym stylu. 

    Układ inwestycji:

    1 piętro :
    3 niezależne kawalerki

    • z prywatnymi aneksami kuchennymi
    • z własnymi łazienkami

    Poddasze :
      4 oddzielne pokoje z dostępem do:

    • wspólnej kuchni
    • wspólnej łazienki
    • wspólnego WC

    Nieruchomość dysponuję miejscem postojowym.
    Budynek na gwarancji.
    Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

    Agnieszka Podgórska
    Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100
    podgorska@stoprocent-nieruchomości.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
    1 390 000 zł
    Cena za m²:
    13 883.34 zł/m²
    Powierzchnia:
    100.12 m²
    Pokoje:
    7
    Piętro:
    1
    Ogrzewanie:
    CO miejskie

NIERUCHOMOŚCI

      390 000 zł
      pokoje: 2 - 35.25 m2
      11 063.83 zł/m2
      599 000 zł
      pokoje: 3 - 54 m2
      11 092.59 zł/m2
      441 500 zł
      pokoje: 2 - 31.6 m2
      13 971.52 zł/m2
      1 370 000 zł
      pokoje: 3 - 188.95 m2
      7 250.6 zł/m2
      589 000 zł
      pokoje: 2 - 48.21 m2
      12 217.38 zł/m2
      619 000 zł
      pokoje: 3 - 43.55 m2
      14 213.55 zł/m2