Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Warszawskiej.

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Warszawskiej.

Rzeszów

699 000 zł

11 650 zł/m²

OPIS

Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Warszawskiej.

WYŁĄCZNIE W  ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie i nigdy niezamieszkałe. Nieruchomość o powierzchni 60 m2 z balkonem znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na tym samym piętrze.
Lokalizacja: Zaczernie

Układ mieszkania 60m2 :
– Salon z aneksem kuchennym,
– Sypialnia,
– Pokój,
– Pokój,
– Łazienka,
– Balkon.

Atuty nieruchomości:
– mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania
– mieszkanie dwustronne ( wschód-zachód ),
– duża komórka lokatorska, w bloku jest rowerownia dla mieszkańców, przestronne klatki schodowe,
– ogrzewanie gazowe podłogowe na całości,
– trzy pokoje,
– Klimatyzacja w salonie.

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy kredytowego!
Bezpłatnie porówna oferty banków i pomoże w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie.

Zadzwoń, aby dopytać o szczegóły i umówić się na prezentację.
Ekspert ds. Nieruchomości
Wojciech Kołodziej
tel: 697594100
Stoprocent Nieruchomości
35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
699 000 zł
Cena za m²:
11 650 zł/m²
Powierzchnia:
60 m²
Pokoje:
4
Piętro:
1
Rok budowy:
2024 r.

NIERUCHOMOŚCI

    499 000 zł
    pokoje: 4 - 62.6 m2
    7 971.25 zł/m2
    390 000 zł
    pokoje: 2 - 50.35 m2
    7 745.78 zł/m2
    545 000 zł
    pokoje: 3 - 68.12 m2
    8 000.59 zł/m2
    990 000 zł
    pokoje: 3 - 95.51 m2
    10 365.41 zł/m2
    529 000 zł
    pokoje: 2 - 44.9 m2
    11 781.74 zł/m2
    515 000 zł
    pokoje: 2 - 38.23 m2
    13 471.1 zł/m2