Mieszkanie 52m2 do remontu. Głogów Małopolski!

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie 52m2 do remontu. Głogów Małopolski!

Głogów Małopolski

Masz pytania do oferty?

    369 000 zł

    7 145.62 zł/m²

    OPIS

    Mieszkanie 52m2 do remontu. Głogów Małopolski!

    Tylko  w Biurze Stoprocent Nieruchomości idealne mieszkanie pod inwestycję! Mieszkanie  o powierzchni 51.64m2 z dużą piwnicą 7.12m2 oraz darmowymi zewnętrznymi miejscami postojowymi ! Nieruchomość znajduję się w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fabrycznej. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Nadleśnictwa Głogów Małopolski, co gwarantuje dużo zieleni oraz wyjątkowy klimat do życia. Idealne miejsce dla miłośników spacerów, biegania i aktywnego wypoczynku – tuż obok znajdują się tereny leśne oraz ścieżki spacerowe. 

    Układ mieszkania:
    – hall
    – sypialnia 1 
    – sypialnia 2

    -bez zadłużeń
    -nieruchomość z dużym ogrodem dostępnym dla mieszkańców
    -inwestycja w pełni ogrodzona
    -czynsz administracyjny ok. 650zł
    -nieruchomość do remontu

    *Biuro Nieruchomości przy sprzedaży pobiera prowizję. 

    Nie przegap okazji!
    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    369 000 zł
    Cena za m²:
    7 145.62 zł/m²
    Powierzchnia:
    51.64 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    1978 r.
    Ogrzewanie:
    Gazowe

NIERUCHOMOŚCI

      560 000 zł
      pokoje: 2 - 38.31 m2
      14 617.59 zł/m2
      699 000 zł
      pokoje: 3 - 58.43 m2
      11 963.03 zł/m2
      599 000 zł

      MIESZKANIE INWESTYCYJNE - 62M2 – 4 POKOJE

      Rzeszów - Generała Władysława Andersa

      pokoje: 4 - 61.9 m2
      9 676.9 zł/m2
      569 000 zł
      pokoje: 4 - 74 m2
      7 689.19 zł/m2
      299 000 zł
      pokoje: 2 - 39 m2
      7 666.67 zł/m2
      535 000 zł
      pokoje: 3 - 48 m2
      11 145.83 zł/m2