MIESZKANIE INWESTYCYJNE – 39M2 – 2 POKOJE- BALKON

NIERUCHOMOŚĆ

MIESZKANIE INWESTYCYJNE – 39M2 – 2 POKOJE- BALKON

Rzeszów

399 000 zł

10 230.77 zł/m²

OPIS

MIESZKANIE INWESTYCYJNE – 39M2 – 2 POKOJE- BALKON

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą w Rzeszowie na osiedlu Pułaskiego.
Mieszkanie zostało odświeżone. W części mieszkania została wymieniona instalacja elektryczna. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Lokal daje szerokie możliwości aranżacyjne – idealny zarówno pod inwestycję na wynajem, jak i do własnej adaptacji. 

Rozkład pomieszczeń:
– oddzielna kuchnia,
– 2 pokoje zamknięte, 
– łazienka,
– korytarz.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
• do mieszkania przynależy balkon typu loggia oraz piwnica, 
• przeprowadzony generalny remont łazienki, 
• centrum miasta!
• parking za szlabanem, 
• ogrzewanie z sieci miejskiej,
• mieszkanie sprzedawanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach,
dostępne od zaraz!

Czynsz administracyjny: ok. 500 zł / 1 os., dodatkowo płatny prąd i gaz (tylko kuchenka) wg zużycia. 

Lokalizacja:

  • osiedle Pułaskiego – idealna lokalizacja pod wynajem,
  • szybki dostęp do komunikacji miejskiej,
  • w pobliżu Galeria Graffica oraz Galeria Rzeszów,
  • w pobliżu Rynek Rzeszowski, uczelnie, szkoły.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Magdalena Poźniak
Specjalista ds. Nieruchomości
tel. 667 280 100

e-mail: magdalena@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
399 000 zł
Cena za m²:
10 230.77 zł/m²
Powierzchnia:
39 m²
Pokoje:
2
Piętro:
10
Rok budowy:
1970 r.

NIERUCHOMOŚCI

    599 000 zł

    MIESZKANIE INWESTYCYJNE - 62M2 – 4 POKOJE

    Rzeszów - Generała Władysława Andersa

    pokoje: 4 - 61.9 m2
    9 676.9 zł/m2
    690 000 zł
    pokoje: 2 - 45.87 m2
    15 042.51 zł/m2
    379 000 zł
    pokoje: 2 - 25 m2
    15 160 zł/m2
    549 000 zł
    pokoje: 2 - 47.6 m2
    11 533.61 zł/m2
    529 000 zł
    pokoje: 2 - 44.9 m2
    11 781.74 zł/m2
    509 000 zł
    pokoje: 2 - 42.1 m2
    12 090.26 zł/m2