MIESZKANIE INWESTYCYJNE! 40m2 – 2 POKOJE – BALKON

NIERUCHOMOŚĆ

MIESZKANIE INWESTYCYJNE! 40m2 – 2 POKOJE – BALKON

Tarnów

Masz pytania do oferty?

    299 000 zł

    7 666.67 zł/m²

    OPIS

    MIESZKANIE INWESTYCYJNE! 40m2 – 2 POKOJE – BALKON

    Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6 piętrze w bloku 11 piętrowym w Tarnowie przy ul. Skowronków.
    Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Lokal daje szerokie możliwości aranżacyjne – idealny zarówno pod inwestycję na wynajem, jak i do własnej adaptacji. Nieruchomość stanowi dobrą bazę do stworzenia funkcjonalnego mieszkania w wybranym standardzie.

    Rozkład pomieszczeń:
    – oddzielna kuchnia,
    – 2 pokoje zamknięte, 
    – łazienka,
    – toaleta,
    – korytarz.

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
    • do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica 4m2, 
    • w bloku nowa winda,
    • okna PCV, 
    • wokół budynku dostępna jest duża liczba miejsc postojowych,
    • nowe drzwi wejściowe, 
    • blok ocieplony, odświeżona elewacja,
    • ogrzewanie z sieci miejskiej,
    • mieszkanie dwustronne,
    • ekspozycja wschód-zachód,
    • spokojna okolica.

    Czynsz administracyjny: ok. 500 zł, dodatkowo płatny prąd i gaz (tylko kuchenka) według zużycia. 

    Lokalizacja:
    W okolicy: szkoła podstawowa, przedszkole, blisko sklepy, przystanki autobusowe z dobrym dojazdem do centrum, 3 km do rynku.

    Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

    Magdalena Poźniak
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 667 280 100

    e-mail: magdalena@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    299 000 zł
    Cena za m²:
    7 666.67 zł/m²
    Powierzchnia:
    39 m²
    Pokoje:
    2
    Piętro:
    6
    Rok budowy:
    1970 r.

NIERUCHOMOŚCI

      399 000 zł
      pokoje: 2 - 39.7 m2
      10 050.38 zł/m2
      515 000 zł
      pokoje: 2 - 38.23 m2
      13 471.1 zł/m2
      399 000 zł
      pokoje: 2 - 32 m2
      12 468.75 zł/m2
      1 100 000 zł
      pokoje: 5 - 82 m2
      13 414.63 zł/m2
      390 000 zł
      pokoje: 2 - 35.25 m2
      11 063.83 zł/m2