Na wynajem 54m2, prywatny ogródek | Ul. Strażacka

NIERUCHOMOŚĆ

Na wynajem 54m2, prywatny ogródek | Ul. Strażacka

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    2 300 zł

    42.59 zł/m²

    OPIS

    Na wynajem 54m2, prywatny ogródek | Ul. Strażacka

    Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m² z własnym ogródkiem przy ul. Strażackiej w Rzeszowie – w jednej z najbardziej lubianych, kameralnych części miasta. 

– Cicha, spokojna, zielona okolica 
    – Pełna infrastruktura w pobliżu (sklepy, usługi, komunikacja MPK) 
    – Mieszkanie umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz! 
    Bezpłatny parking pod blokiem z bramą na pilota bądź aplikację!
    – Klimatyzacja
    – komfort przez cały rok

    Opłaty  
    – Odstępne 2300 zł/miesięcznie 
    – Czynsz administracyjny: 266 zł/miesięcznie na 1 osobę (w tym utrzymanie części wspólnych, konserwacje, wywóz śmieci) 
    – Media według zużycia (prąd, gaz, woda)
    – Kaucja
    – Prowizja Biura Nieruchomości.

    Zapraszam do kontaktu, zadzwoń już teraz i umów się na prezentację!     

    Marzena Maresz   
    Doradca ds. nieruchomości   
    tel. 607-674-100   

    e-mail: marzena@stoprocent-nieruchomosci.pl   
    Stoprocent Nieruchomości   
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
    2 300 zł
    Cena za m²:
    42.59 zł/m²
    Powierzchnia:
    54 m²
    Pokoje:
    2

NIERUCHOMOŚCI

      4 000 zł
      pokoje: 4 - 88 m2
      45.45 zł/m2
      5 700 zł
      pokoje: 4 - 75 m2
      76 zł/m2
      2 700 zł
      pokoje: 2 - 55 m2
      50.91 zł/m2
      2 800 zł
      pokoje: 2 - 33 m2
      84.85 zł/m2
      2 100 zł
      pokoje: 2 - 36 m2
      58.33 zł/m2
      2 300 zł
      pokoje: 2 - 38 m2
      60.53 zł/m2