Nowa inwestycja w północnej części Rzeszowa

NIERUCHOMOŚĆ

Nowa inwestycja w północnej części Rzeszowa

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    749 490 zł

    10 500 zł/m²

    OPIS

    Nowa inwestycja w północnej części Rzeszowa

    Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Osiedle na którym znajdziemy 45 mieszkań  o zróżnicowanej powierzchni od 26m2 do 80m2, poznaj wszystkie z dostępnych wariantów!  Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Krogulskiego, zapewniająca dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz rekreacyjnych na terenie całego miasta. To położenie daje możliwość zarówno szybkiego dojazdu do centrum, strefy Ekonomicznej Jasionka, Rogoźnica, czy  zjazdu na kluczowe ciągi komunikacyjne województwa podkarpackiego! 
     Każdy z lokali posiada własny taras , ogród lub balkon. Na osiedlu pojawią się liczne nasadzenia drzew, krzewów, ławeczki dla mieszkańców czy strefa zabaw dla najmłodszych. Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.

    Charakterystyka nieruchomości:
    -Powierzchnia: 71,38 m²
    -Liczba pokoi: 3
    -2 Piętro
    -Balkon 4.59m2
    -Miejsce postojowe na wyłączność (obowiązek zakupu +20 000tys.)
    -Możliwość zakupu komórki lokatorskiej
    -Blok z windą
    -Na osiedlu planowana jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych 
    -Panele fotowoltaiczne zasilane części wspólne osiedla

    Zestawienie pomieszczeń:  
    Komunikacja – 7.51m2

  • Pokój dzienny – 22.19m2
    Łazienka – 3.37m2
    Salon z aneksem kuchennym  z wyjściem na balkon- 22.91m2
    Pokój – 11.59m2
    Łazienka – 3.81m2
  • Balkon-4.59m2

    Termin zakończenia prac budowlanych: 31.07.2027r.
    Zadzwoń i dopytaj o szczegóły ! Zapraszam do kontaktu

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

Cena:
    749 490 zł
    Cena za m²:
    10 500 zł/m²
    Powierzchnia:
    71.38 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    2
    Rok budowy:
    2026 r.
    Ogrzewanie:
    Gazowe

NIERUCHOMOŚCI

      428 904 zł
      pokoje: 2 - 46.62 m2
      9 200 zł/m2
      479 000 zł
      pokoje: 3 - 58.93 m2
      8 128.29 zł/m2
      526 305 zł
      pokoje: 5 - 80.97 m2
      6 500 zł/m2
      445 000 zł
      pokoje: 3 - 62.69 m2
      7 098.42 zł/m2
      414 706 zł
      pokoje: 2 - 41.06 m2
      10 100 zł/m2
      432 000 zł
      pokoje: 2 - 47.95 m2
      9 009.38 zł/m2