NOWOCZESNE 2 POKOJE Z BALKONEM W RZESZOWIE!

NIERUCHOMOŚĆ

NOWOCZESNE 2 POKOJE Z BALKONEM W RZESZOWIE!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    387 000 zł

    11 531.59 zł/m²

    OPIS

    NOWOCZESNE 2 POKOJE Z BALKONEM W RZESZOWIE!

    Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 33,56 m² został zaprojektowany w sposób zapewniający wygodę użytkowania oraz możliwość elastycznej aranżacji wnętrza.

    Strefa dzienna z aneksem kuchennym stanowi jasną i przestronną część mieszkania, z bezpośrednim wyjściem na balkon, który stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Oddzielna sypialnia zapewnia komfort i prywatność, natomiast ustawna łazienka oraz praktyczny przedpokój dopełniają całość układu funkcjonalnego.

    Rozkład pomieszczeń:
    – salon z aneksem kuchennym: 17,43 m²
    – sypialnia: 8,19 m²
    – łazienka: 4,06 m²
    – przedpokój: 4,06 m²
    – balkon: ok. 2,6 m²

    Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie 15 000 zł.

    Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, co umożliwia wykończenie według indywidualnych preferencji.
    Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa pochodzą z sieci miejskiej.
    Budynek oraz części wspólne wykonane zostały z dbałością o detale.

    Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, komunikacji miejskiej oraz placówek edukacyjnych.

    Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji!

    Karolina Mróz
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 572 206 100
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Kilińskiego 6, Rzeszów

Cena:
    387 000 zł
    Cena za m²:
    11 531.59 zł/m²
    Powierzchnia:
    33.56 m²
    Pokoje:
    2
    Piętro:
    5
    Rok budowy:
    2025 r.
    Ogrzewanie:
    CO miejskie

NIERUCHOMOŚCI

      389 000 zł
      pokoje: 2 - 42.15 m2
      9 228.94 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 4 - 61.08 m2
      8 169.61 zł/m2
      449 880 zł
      pokoje: 2 - 39.12 m2
      11 500 zł/m2
      533 252 zł
      pokoje: 3 - 45.96 m2
      11 602.52 zł/m2
      529 000 zł
      pokoje: 3 - 57.15 m2
      9 256.34 zł/m2
      599 000 zł
      pokoje: 3 - 89.14 m2
      6 719.77 zł/m2