Nowoczesny dom 198 m² na 17 arach

NIERUCHOMOŚĆ

Nowoczesny dom 198 m² na 17 arach

Kolbuszowa

1 250 000 zł

6 313.13 zł/m²

OPIS

Nowoczesny dom 198 m² na 17 arach

W Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Kolbuszowa.

Są domy, które się ogląda, i są takie, do których chce się wracać każdego dnia.
Ta nieruchomość to propozycja dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i wygody życia — bez rezygnowania z dostępu do miasta.

Najważniejsze informacje:

  • Dom wolnostojący o powierzchni 198 m²
  • Projekt: Melodia – Pracownia Architektoniczna Krajobraz
  • Rok budowy: 2020
  • Działka: 17 arów (1700 m²) – w pełni ogrodzona
  • Brama automatyczna na pilota
  • Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku
  • Dodatkowa wiata na 3 samochody
  • Cena: 1 250 000,00 zł brutto

Lokalizacja – cisza i szybki dostęp do miasta
Nieruchomość położona w miejscowości przy Kolbuszowej (100 metrów)

  • szybki dojazd do miasta
  • pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut: sklepy, szkoły, żłobki, usługi
  • spokojna, kameralna okolica z zabudową jednorodzinną

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać w ciszy, ale mieć wszystko pod ręką.

Działka – przestrzeń i prywatność
Duża, 17-arowa działka to jeden z największych atutów tej nieruchomości.

  • pełne ogrodzenie zapewnia prywatność i bezpieczeństwo
  • nasadzenia: tuje oraz drzewa owocowe
  • przestrzeń do aranżacji ogrodu, strefy relaksu lub placu zabaw
  • gotowa infrastruktura – bez konieczności dodatkowych inwestycji

Miejsca parkingowe – komfort na co dzień

  • garaż dwustanowiskowy w bryle domu
  • wiata zadaszona na 3 samochody

Łącznie 5 miejsc parkingowych — wygoda dla domowników i gości.

Układ domu
Funkcjonalny projekt Melodia zapewnia wygodę codziennego życia.

Parter:

  • wiatrołap – 3,7 m2
  • garaż – 32,6 m2
  • kotłownia – 7,9 m2
  • toaleta – 1,9 m2
  • łazienka (wanna oraz prysznic) – 7,4 m2
  • sypialnia – 15 m2
  • sypialnia – 13,8 m2
  • przestronny salon z jadalnią i kuchnią – 43,1 m2
  • wiatrołap – 3,7 m2
  • korytarz 16,2 m2
  • spiżarka – 3,2 m2
  • klatka schodowa 

Piętro

Piętro ma 53 m2 do zagospodarowania wykończone. 

Poddasze – dodatkowy potencjał

  • przygotowane do aranżacji
  • ściany wykończone gładzią
  • wyprowadzone instalacje

Możliwość stworzenia dodatkowych pokoi, biura lub strefy prywatnej.

Ogrzewanie i rozwiązania techniczne

  • ogrzewanie podłogowe w całym domu
  • piec na pellet: BIWAR PELLUX SLIM 12
  • kominek z płaszczem wodnym (do podłączenia)

Media

  • prąd
  • woda
  • szambo (duży zbiornik)
  • planowana kanalizacja gminna

Atuty nieruchomości

  • duża działka – rzadko spotykana na rynku
  • dom z 2020 roku – bez procesu budowy
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • możliwość powiększenia powierzchni użytkowej (poddasze)
  • aż 5 miejsc parkingowych
  • spokojna lokalizacja blisko miasta

Cena: 1 250 000 zł 

Kontakt
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.

Michał Pado
tel. 690 634 100
e-mail: pado@stoprocent-nieruchomosci.pl

Stoprocent Nieruchomości
Plac Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

 

Cena:
1 250 000 zł
Cena za m²:
6 313.13 zł/m²
Powierzchnia:
198 m²
Pokoje:
3
Rok budowy:
2020 r.
Ogrzewanie:
Ekologiczne

NIERUCHOMOŚCI

    1 799 000 zł
    pokoje: 5 - 167.8 m2
    10 721.1 zł/m2
    1 090 000 zł
    pokoje: 4 - 120 m2
    9 083.33 zł/m2
    995 000 zł
    pokoje: 6 - 142 m2
    7 007.04 zł/m2
    795 000 zł
    pokoje: 4 - 106 m2
    7 500 zł/m2
    348 000 zł
    pokoje: 4 - 100 m2
    3 480 zł/m2
    679 000 zł
    pokoje: 6 - 167 m2
    4 065.87 zł/m2