OKAZJA! 3 sypialnie + SALON z kuchnią /PÓŁNOC RZE

NIERUCHOMOŚĆ

OKAZJA! 3 sypialnie + SALON z kuchnią /PÓŁNOC RZE

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    514 843 zł

    7 900 zł/m²

    OPIS

    OKAZJA! 3 sypialnie + SALON z kuchnią /PÓŁNOC RZE

    W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,17 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. 
    Inwestycja zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej – (blisko ul. Warszawskiej)

    Inwestycja wyróżnia się NOWOCZESNĄ architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz idealnym układem mieszkań. 
    To świetna propozycja dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum Rzeszowa oraz strefy ekonomicznej. 

— Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku PCC 2%.—
    Wybierz dewelopera o bogatym doświadczeniu w branży budowlanej.

    Powierzchnia użytkowa: 65,17 m²
    Funkcjonalny układ – 3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym, łazienka, komunikacja, wiatrołap 
    + 2 PRZESTRONNE BALKONY (12 m2, 4,2 m2 )
    + 2 miejsca postojowe 
    Dodatkowa opcja stworzenia tarasu na dachu.

    Układ mieszkania :

    • Wiatrołap: 3,54 m²
    • Komunikacja: 7,99 m²
    • Pokój: 10,56 m²
    • Łazienka: 5,43 m²
    • Salon z aneksem kuchennym: 21,13 m²
    • Pokój: 8,90 m²
    • Pokój: 7,62 m²

    Dostępne również mieszkania na parterze z ogrodem – ZADZWOŃ aby dowiedzieć się więcej 

    ATUTY : 

    • użycie materiałów najwyższej jakości,
    • funkcjonalny układ architektoniczny,
    • swoboda aranżacji,
    • energooszczędne,
    • 1 miejsce postojowe w cenie mieszkania 
    • ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu,
    • panele fotowoltaiczne,
    • rolety zewnętrzne,
    • niskie koszty utrzymania,
    • Internet – światłowód,
    • bezpieczne osiedle,
    • wieloletnie doświadczenie dewelopera,
    • w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze,
    • przystanek autobusowy, stacja PKP Rzeszów Dworzysko,
    • szybki dojazd do centrum miasta, jak i do strefy ekonomicznej Jasionka.

Miejsca postojowe:

    • Do każdego mieszkania przynależą dwa naziemne miejsca postojowe.

    Jedno miejsce postojowe w cenie, drugie płatne 15 000 zł.

    TERMIN REALIZACJI INWESTYCJI : IV kwartał 2027 r.

    Zadzwoń i umów się na prezentację!

    Katarzyna Tabaj
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 603-496-100
    e-mail: katarzyna@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
    514 843 zł
    Cena za m²:
    7 900 zł/m²
    Powierzchnia:
    65.17 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2026 r.
    Ogrzewanie:
    Podłogowe / Pompa ciepła

NIERUCHOMOŚCI

      625 650 zł
      pokoje: 3 - 64.5 m2
      9 700 zł/m2
      616 448 zł
      pokoje: 3 - 55.04 m2
      11 200 zł/m2
      387 000 zł
      pokoje: 2 - 33.56 m2
      11 531.59 zł/m2
      669 000 zł
      pokoje: 4 - 61 m2
      10 967.21 zł/m2
      309 810 zł
      pokoje: 2 - 26.94 m2
      11 500 zł/m2
      921 060 zł
      pokoje: 4 - 77.4 m2
      11 900 zł/m2