OKAZJA! DOM 103m2 na DUŻEJ działce/koło Jarosławia

NIERUCHOMOŚĆ

OKAZJA! DOM 103m2 na DUŻEJ działce/koło Jarosławia

Munina

499 000 zł

4 823.12 zł/m²

OPIS

OKAZJA! DOM 103m2 na DUŻEJ działce/koło Jarosławia

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. 
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103,43 m² usytuowany na dużej działce 14,53 ar w miejscowości Munina – zaledwie 6 km od Jarosławia. 
Nieruchomość posiada 4 ustawne pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, spiżarkę, kotłownię oraz stryszek (poniżej opisany rozkład pomieszczeń).
Dodatkowo na działce znajduje się murowany budynek garażowo – gospodarczy o powierzchni 56 m2. 
Dom był na bieżąco remontowany oraz konserwowany – nie wymaga wkładu finansowego – gotowy do zamieszkania

Najważniejsze informacje : 

  • Dojazd bezpośredni z drogi publicznej 
  • Podjazd oraz dojście do domu wykonane z kostki brukowej oraz płyt betonowych 
  • Dom wybudowany w latach 60 z cegły i pustaka
  • Strop drewniany 
  • Budynek ocieplony styropianem, otynkowany 
  • Dach o konstrukcji drewnianej, kryty blachą trapezową (dach wymieniany w 2000 r.)
  • Działka w pełni uzbrojona – woda, prąd, gaz, kanalizacja
  • Działka ogrodzona – siatka + żywopłot 
  • Ogrzewanie – piec gazowy oraz dodatkowo kocioł na drewno 
  • Grzejniki stalowe, płytowe (instalacja miedziana)
  • Zasobnik na wodę – 300 l 
  • Okna PCV, 3 szybowe (wymienione) 
  • Strop poddasza docieplony styropianem 20 cm 
  • Na podłogach położone są panele, parkiet oraz płytki 
  • Działka zadbana – piękne nasadzenia, krzewy, drzewa 
  • Balkon

STAN TECHNICZNY DOMU – BARDZO DOBRY, NIE WYMAGA MODERNIZACJI, BEZ WKŁADU FINANSOWEGO NA START !

Funkcjonalny układ pomieszczeń : 

PARTER: 

  • komunikacja – 8,60 m2
  • wiatrołap – 2,94 m2
  • pokój – 16 m2 
  • kuchnia – 11,25 m2
  • łazienka – 5,53 m2
  • kotłownia – 21 m2
  • spiżarka – 6 m2
  • hol – 6,17 m2 

Razem – 77,49 m2 

PIĘTRO: 

  • pokój – 20 m2
  • pokój – 16 m2
  • pokój – 20 m2
  • kuchnia – 7,68 m2
  • łazienka – 3,34 m2 
  • komunikacja – 8,17 m2

Razem – 75,19 m2

ŁĄCZNIE – 152,68 m2 powierzchni całkowitej 

NIE PRZEGAP OKAZJI ! 

Zapraszam do kontaktu oraz do umówienia się na prezentację nieruchomości.

Katarzyna Tabaj
Ekspert ds. Nieruchomości
tel. 603 496 100
e-mail: katarzyna@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
499 000 zł
Cena za m²:
4 823.12 zł/m²
Powierzchnia:
103.46 m²
Pokoje:
4
Rok budowy:
1960 r.
Ogrzewanie:
Gazowe / Piec

NIERUCHOMOŚCI

    795 000 zł
    pokoje: 4 - 106 m2
    7 500 zł/m2
    849 000 zł
    pokoje: 5 - 219.45 m2
    3 868.76 zł/m2
    998 000 zł
    pokoje: 4 - 100 m2
    9 980 zł/m2
    499 000 zł
    pokoje: 5 - 160 m2
    3 118.75 zł/m2
    239 000 zł
    pokoje: 3 - 90 m2
    2 655.56 zł/m2