OSTATNIE 2-POKOJOWE NOWE MIESZKANIA-OSIEDLE LEMA

NIERUCHOMOŚĆ

OSTATNIE 2-POKOJOWE NOWE MIESZKANIA-OSIEDLE LEMA

Rzeszów

281 200 zł

10 042.86 zł/m²

OPIS

OSTATNIE 2-POKOJOWE NOWE MIESZKANIA-OSIEDLE LEMA

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa!
Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m², położone na trzecim piętrze nowo powstającego, czteropiętrowego budynku przy ul. Stanisława Lema 15 minut od Galerii Rzeszów.

Układ mieszkania:
– Salon z aneksem: 10,56 m2,
– sypialnia: 7,20 m2
– łazienka: 4,39 m2,
– hall: 5,85 m2,

Do mieszkania obligatoryjny jest zakup:
– miejsce postojowe naziemne: 8 000 PLN,
– komórki lokatorskiej 2 000 PLN/m2. 

Termin zakończenia budowy inwestycji: IV kwartał 2026.

MIESZKANIE ODDAWANE W STANIE DEWELOPERSKIM.

Skontaktuj się już dziś i umów się na spotkanie!
Łukasz Pełeszak
Specjalista ds. Nieruchomości
Tel  605 742 100
mail: peleszak@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
281 200 zł
Cena za m²:
10 042.86 zł/m²
Powierzchnia:
28 m²
Pokoje:
2
Piętro:
3
Rok budowy:
2025 r.

NIERUCHOMOŚCI

    456 456 zł
    pokoje: 3 - 50.16 m2
    9 100 zł/m2
    499 000 zł
    pokoje: 3 - 56.2 m2
    8 879 zł/m2
    501 732 zł
    pokoje: 2 - 38.01 m2
    13 200 zł/m2
    534 000 zł
    pokoje: 3 - 50.7 m2
    10 532.54 zł/m2
    605 088 zł
    pokoje: 3 - 61.12 m2
    9 900 zł/m2
    921 060 zł
    pokoje: 4 - 77.4 m2
    11 900 zł/m2