ostatnie gotowe z odbiorem 2026! 47m2!

NIERUCHOMOŚĆ

ostatnie gotowe z odbiorem 2026! 47m2!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    428 904 zł

    9 200 zł/m²

    OPIS

    ostatnie gotowe z odbiorem 2026! 47m2!

    Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m2, mieszczące się na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego. 

    Układ mieszkania 46,62 m2:
    – przedpokój: 5,38 m2,
    – salon z aneksem: 25,38 m2,
    – łazienka: 4,50 m2,
    – sypialnia: 11,36 m2,
    + balkon: 6,47 m2,

    Główne atuty inwestycji:
    – lokalizacja: ul. Staroniwska, osiedle zlokalizowane na obrzeżach miasta oferuje cichą, spokojną i zieloną okolicę idealną dla rodzin i osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Dzięki doskonałej komunikacji mieszkańcy mają łatwy dostęp do centrum Rzeszowa, a także szybki dojazd do drogi S9.

    -architektura: nowoczesny, bardzo przemyślany projekt, charakteryzującym się minimalistycznymi liniami i eleganckimi fasadami. Zastosowano energooszczędne rozwiązania w postaci paneli fotowoltaicznych, oraz miejsc do ładowania samochodów i rowerów elektrycznych. 

    -infrastruktura:
     Osiedle otoczone zielenią z doskonałą infrastrukturą. Cicha, spokojna okolica. Lokale usługowe na osiedlu. Blisko m.in: sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, Kościół oraz przystanek MPK.

:
    * miejsca postojowego naziemnego: 20 000 zł.

    Termin zakończenia budowy inwestycji: II kwartał 2026.
    Zdjęcia mają charakter poglądowy i służą prezentacji inwestycji.
    W ofercie dostępne również inne mieszkania: 1, 2, 3-pokojowe o powierzchni od 33,67 m2 do 58,42 m2 z wyjściem na balkon lub taras.
    Oferta bez prowizji i bez PCC!

Zadzwoń, aby dopytać o szczegóły i umówić się na prezentację.
    Jolanta Bodys
    Specjalista ds. Nieruchomości, Lider Zespołu
    tel. 505 405 100
    Stoprocent Nieruchomości
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

Cena:
    428 904 zł
    Cena za m²:
    9 200 zł/m²
    Powierzchnia:
    46.62 m²
    Pokoje:
    2
    Piętro:
    2
    Rok budowy:
    2024 r.

NIERUCHOMOŚCI

      561 000 zł
      pokoje: 4 - 68.43 m2
      8 198.16 zł/m2
      534 000 zł
      pokoje: 3 - 50.7 m2
      10 532.54 zł/m2
      499 000 zł
      pokoje: 4 - 72.6 m2
      6 873.28 zł/m2
      602 888 zł
      pokoje: 2 - 44.33 m2
      13 600 zł/m2
      704 004 zł
      pokoje: 4 - 80.92 m2
      8 700 zł/m2
      498 000 zł
      pokoje: 4 - 59.59 m2
      8 500 zł/m2