PEWNA INWESTYCJA, 3 NIEZALEŻNE POKOJE, WYNAJĘTE

NIERUCHOMOŚĆ

PEWNA INWESTYCJA, 3 NIEZALEŻNE POKOJE, WYNAJĘTE

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    599 000 zł

    10 970.7 zł/m²

    OPIS

    PEWNA INWESTYCJA, 3 NIEZALEŻNE POKOJE, WYNAJĘTE

    Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą będące pewną inwestycją, mieszkanie podzielone na 3 niezależne pokoje i przystosowane pod wynajem. Aktualnie inwestycja przynosi zysk w wysokości 3900 zł. Istnieje możliwość przejęcia mieszkania wynajętego. 

    GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

    • Powierzchnia użytkowa : 54,60m2
    • 4 piętro z 10 
    • Blok z windą
    • Koszty utrzymania: 

    czynsz: ok. 730zł/ 2 os. (w tym: zimna i ciepła woda, ogrzewanie mieszkania, wywóz śmieci itp.)
    dodatkowo płatny: prąd, gaz (kuchenka gazowa)

    UKŁAD POMIESZCZEŃ:

    •  przedpokój
    • kuchnia
    • pokój z wyjściem na balkon
    •  pokój 
    • pokój
    • łazienka

    Mieszkanie posiada Balkon, piwnicę oraz jest w pełni wyposażone. Przeszło ono generalny remont w Grudniu 2025r. 
    Remont obejmował: 
    Nową instalację elektryczną, 
    Nowe okna PCV
    Wyposażenie, wszystkie media oraz AGD 

    Dziękuję za zapoznanie się z ofertą oraz zachęcam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację nieruchomości. 

    Jan Zubik
    Specjalista ds. Nieruchomości
    +48 697 756 100
    zubik@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    599 000 zł
    Cena za m²:
    10 970.7 zł/m²
    Powierzchnia:
    54.6 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    4
    Rok budowy:
    1980 r.

NIERUCHOMOŚCI

      515 000 zł
      pokoje: 2 - 38.23 m2
      13 471.1 zł/m2
      579 000 zł
      pokoje: 2 - 48.21 m2
      12 009.96 zł/m2
      990 000 zł
      pokoje: 4 - 88 m2
      11 250 zł/m2
      665 000 zł
      pokoje: 3 - 50.37 m2
      13 202.3 zł/m2
      810 000 zł
      pokoje: 3 - 97 m2
      8 350.52 zł/m2
      399 000 zł
      pokoje: 2 - 39.7 m2
      10 050.38 zł/m2