PROJEKTANT-Apartament z garażem do wynajęcia- 90m2

NIERUCHOMOŚĆ

PROJEKTANT-Apartament z garażem do wynajęcia- 90m2

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    5 500 zł

    61.11 zł/m²

    OPIS

    PROJEKTANT-Apartament z garażem do wynajęcia- 90m2

    Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Projektant, jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. Elegancki apartament o metrażu 90 m2  z garażem na wyłączność ,ogólnodostępnymi miejscami postojowymi, oraz komórką lokatorską czeka na nowego najemce. Położenie mieszkania sprawia ,że mamy łatwy dostęp do podstawowych usług i rekreacji w granicach osiedla.  Do mieszkania przynależy taras o wielkości 80m2! Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości. Nieruchomość jest w trakcie jego doposażania, wkrótce więcej aktualnych zdjęć.

    Szczegóły nieruchomości:

    mieszkanie wyposażone i gotowe do wynajęcia, przestrzeń zaprojektowana we współpracy z architektem, większość mebli robiona na wymiar, kilka z nich jest rękodziełem 
    -nowoczesny sprzęt AGD, zapewniający komfort i niskie koszty użytkowania
    -część dzienna klimatyzowana, która umożliwia idealną regulację temperatury przez cały rok
    -sterowanie oświetleniem pozwala nam na indywidualne dostosowanie intensywności światła do aktualnych potrzeb i nastroju
    -kominek elektryczny
    -taras wyposażony w zestaw wypoczynkowy
    -w każdych oknach moskitiery
    -zdjęcia przedstawione w ogłoszeniu zostały wykonane w trakcie jego wyposażania

    Układ pomieszczeń:
    – salon z aneksem kuchennym 32.18m2
    – sypialnia 14.11m2
    – sypialnia 12.22m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 7m2
    -sypialnia / gabinet 12.12m2
    – hall 10.74m2
    -łazienka 1 4.05m2
    -łazienka 2 3.58m2
    -komórka lokatorska 10m2
    -taras 80m2!

    Cena:
    miesięczny koszt najmu: 5500zł
    czynsz administracyjny: ok 1340zł (w nim woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci)
    w cenie mieszkania miejsce w garażu podziemnym na wyłączność!
    dodatkowo płatny tylko prąd wedle wskazań liczników
    kaucja dla wynajmującego 5500zł
    prowizja biura

    Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Wkrótce możliwość oglądnięcia w pełni doposażonej nieruchomośi.

    Skontaktuj się już dziś. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!
    Don’t hesitate to contact us, we speak English!

    Agnieszka Podgórska
    Lider Zespołu i Specjalista ds.Nieruchomości
    tel. 603 562 100

     

Cena:
    5 500 zł
    Cena za m²:
    61.11 zł/m²
    Powierzchnia:
    90 m²
    Pokoje:
    4
    Piętro:
    8
    Rok budowy:
    2024 r.

NIERUCHOMOŚCI

      2 100 zł
      pokoje: 2 - 36 m2
      58.33 zł/m2
      2 200 zł
      pokoje: 4 - 53 m2
      41.51 zł/m2
      2 200 zł
      pokoje: 3 - 53 m2
      41.51 zł/m2
      5 500 zł
      pokoje: 3 - 65 m2
      84.62 zł/m2
      2 200 zł
      pokoje: 2 - 54 m2
      40.74 zł/m2
      2 800 zł
      pokoje: 2 - 33 m2
      84.85 zł/m2