PROMOCJA! TARAS NA DACHU, 90M2, SZPITAL, SKLEP

NIERUCHOMOŚĆ

PROMOCJA! TARAS NA DACHU, 90M2, SZPITAL, SKLEP

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    629 000 zł

    6 992.77 zł/m²

    OPIS

    PROMOCJA! TARAS NA DACHU, 90M2, SZPITAL, SKLEP

    Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment, aby skorzystać z szerokiego wyboru lokali i wybrać mieszkanie najlepiej dopasowane do swoich oczekiwań. Osiedle mieszkań zlokalizowane jest w Malawie (nieopodal granicy z Rzeszowem). Okolica jest spokojna, idealna dla rodzin z dziećmi. 
    W ofercie dwupoziomowe mieszkanie 89,95 m² z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 54,11 m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej, dwulokalowej zabudowie, segment środkowy. 

    Zewnętrzne miejsce postojowe w cenie! Ogłoszenie dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim. 

    Układ mieszkania:
    * poziom pierwszy:
    – wiatrołap: 3,43 m2,
    – komunikacja: 4,36 m2, 
    – hol: 5,32 m2, 
    – salon z aneksem kuchennym: 34,97 m2,
    – łazienka: 6,42 m2, 
    – sypialnia: 13,04 m2,
    – sypialnia II: 11,52 m2,
    * poziom drugi: 
    – komunikacja: 5,50m2,
    – hol: 4,02m2,
    – toaleta: 1,37m2, 
    + taras: 54,11 m2.

    Atuty inwestycji:
    – ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, piec w cenie,
    – instalacja pod klimatyzację, światłowód,
    – przygotowana instalacja elektryczna pod ładowarki samochodowe,
    – przystanki komunikacji miejskiej,
    – betonowe schody na taras na dachu
    – toaleta przy wyjściu na taras, oraz miejsce pod mały aneks kuchenny przy schodach,
    – bardzo dobra lokalizacja:  Rynek Rzeszowski: około 10 minut, autostrada A4: około 10 minut,
    – w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla planowana jest budowa nowoczesnego budynku usługowego, w którym znajdzie się m.in. sklep spożywczy oraz inne lokale handlowo-usługowe.

    Istnieje możliwość dokupienia:
    * drugiego miejsca postojowego w cenie 30 000 zł

    W sprzedaży dostępne także skrajne mieszkania na piętrze z przynależnym tarasem dachowym, lub partery z ogrodem.
    Do ceny mieszkania należy doliczyć 2 000 zł (udział w drodze).

    TERMIN REALIZACJI INWESTYCJI: III KWARTAŁ 2027

    Zadzwoń, aby dopytać o szczegóły i umówić się na prezentację.
    Jolanta Bodys
    Specjalista ds. Nieruchomości
    tel. 505 405 100
    bodys@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    35-005 Rzeszów Pl. Jana Kilińskiego 6

    Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !

Cena:
    629 000 zł
    Cena za m²:
    6 992.77 zł/m²
    Powierzchnia:
    89.95 m²
    Pokoje:
    3
    Piętro:
    1
    Rok budowy:
    2024 r.
    Ogrzewanie:
    Gazowe

NIERUCHOMOŚCI

      610 000 zł
      pokoje: 3 - 67.47 m2
      9 041.06 zł/m2
      425 592 zł
      pokoje: 2 - 46.26 m2
      9 200 zł/m2
      492 700 zł
      pokoje: 2 - 47.96 m2
      10 273.14 zł/m2
      561 000 zł
      pokoje: 4 - 68.43 m2
      8 198.16 zł/m2
      576 270 zł
      pokoje: 3 - 64.03 m2
      9 000 zł/m2
      999 000 zł
      pokoje: 5 - 121.9 m2
      8 195.24 zł/m2