Przedsprzedaż! Dwupoziomowe 82m2-3 pokoje!

NIERUCHOMOŚĆ

Przedsprzedaż! Dwupoziomowe 82m2-3 pokoje!

Rzeszów

539 000 zł

6 565.16 zł/m²

OPIS

Przedsprzedaż! Dwupoziomowe 82m2-3 pokoje!

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie!
Oferta dotyczy dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 82,1m2 z ogrodem o powierzchni 70m2.

Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim – planowane zakończenie budowy IV kwartał 2027
Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku PCC 2%.

Główne atuty:
– lokal dwupoziomowy,
– ogród o powierzchni 70m2 z wykostkowanym tarasem,
– piec gazowy,
– balkon 5m2,
– ogrzewanie podłogowe na całości mieszkania,
– grzejniki drabinkowe w łazienkach,
– światlowód,
– taras z kostki betonowej,
– wysoka jakość wykonania,
– przemyślany układ pomieszczeń zapewniający pełną funkcjonalność,
– dom idealny dla rodziny z dziećmi,
– szybki dojazd do centrum Rzeszowa – zaledwie 15 minut!
– dwa miejsca przypisane do mieszkania – 20 000 zł.
Układ funkcjonalny domu o powierzchni 82,1 m2 :

Parter (41,3 m2):
– Wiatrołap – 4,8 m2
– Korytarz – 2,3 m2
– Kotłownia – 4,3 m2
– WC –3,6 m2
– Salon z kuchnią – 26,3 m2
+ taras 8,5 m2

Piętro (25,7 m2):
– Łazienka – 5,7 m2
– Sypialnia – 17,9 m2 
– Sypialnia – 13,3 m2
– Korytarz – 3,9 m2
+ balkon 4,3 m2.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Izabela Chrząszcz
Ekspert ds. Nieruchomości, Lider Zespołu,
tel. 663 267 100
e-mail: izabela@stoprocent-nieruchomosci.pl
Stoprocent Nieruchomości
Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
539 000 zł
Cena za m²:
6 565.16 zł/m²
Powierzchnia:
82.1 m²
Pokoje:
3
Rok budowy:
2026 r.
Ogrzewanie:
Gazowe

LOKALIZACJA

nieruchomości

PODOBNE

NIERUCHOMOŚCI

406 038 zł
pokoje: 3 - 54.87 m2
7 400 zł/m2
469 000 zł
pokoje: 4 - 77.02 m2
6 089.33 zł/m2
499 000 zł
pokoje: 3 - 63.49 m2
7 859.51 zł/m2
402 192 zł
pokoje: 2 - 37.24 m2
10 800 zł/m2
519 000 zł
pokoje: 3 - 64.11 m2
8 095.46 zł/m2
730 000 zł
pokoje: 3 - 84.53 m2
8 635.99 zł/m2