Stylowe 35m2, ul. Lenartowicza, od zaraz!

NIERUCHOMOŚĆ

Stylowe 35m2, ul. Lenartowicza, od zaraz!

Rzeszów

Masz pytania do oferty?

    1 900 zł

    54.29 zł/m²

    OPIS

    Stylowe 35m2, ul. Lenartowicza, od zaraz!

    Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie.

    Lokal znajduje się na wysokim parterze zadbanego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających estetycznego, gotowego do wejścia wnętrza w świetnej lokalizacji.

    Mieszkanie o powierzchni 35 m² przeszło odświeżenie i emanuje pozytywną energią. Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, co pozwala na wprowadzenie się bez dodatkowych nakładów finansowych.

    Układ pomieszczeń:

    • Salon z aneksem kuchennym – serce mieszkania z klimatycznym biokominkiem, idealnym na wieczorny relaks.
    • Przytulna sypialnia – zapewniająca prywatność i spokój.
    • Łazienka – nowoczesna i funkcjonalna.
    • Przedpokój z wideowizjerem dla zwiększenia bezpieczeństwa.

    Kluczowe atuty:

    • Rolety zewnętrzne, zapewniające pełną prywatność i kontrolę światła.
    • Ekspozycja zachodnia, dzięki której mieszkanie jest pięknie doświetlone w godzinach popołudniowych.
    • Do mieszkania przynależy piwnica, idealna do przechowywania dodatkowych rzeczy.
    • Przyjazne zwierzętom – właściciele akceptują czworonożnych lokatorów!
    • Dostępny szybki światłowód.

    Koszty wynajmu:

    • Odstępne: 1900 zł.
    • Czynsz administracyjny: 900 zł (zawiera m.in. ogrzewanie i wodę z sieci miejskiej).
    • Dodatkowo płatny prąd według zużycia.
    • Kaucja zwrotna: suma 1-miesięcznego odstępnego i czynszu.
    • Prowizja biura

    Warunki najmu:

    • Mieszkanie dostępne od zaraz.
    • Wymagana umowa najmu okazjonalnego

    To mieszkanie na żywo wygląda jeszcze lepiej. Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie!  Zadzwoń!

    Henryk Szymański
    tel. 697 863 100
    e-mail: szymanski@stoprocent-nieruchomosci.pl
    Stoprocent Nieruchomości
    Pl. Jana Kilińskiego 6, 35-005 Rzeszów

Cena:
    1 900 zł
    Cena za m²:
    54.29 zł/m²
    Powierzchnia:
    35 m²
    Pokoje:
    2

NIERUCHOMOŚCI

      1 700 zł
      pokoje: 2 - 31.3 m2
      54.31 zł/m2
      2 700 zł
      pokoje: 2 - 55 m2
      50.91 zł/m2
      2 000 zł
      pokoje: 3 - 57.93 m2
      34.52 zł/m2
      2 200 zł
      pokoje: 4 - 53 m2
      41.51 zł/m2
      2 100 zł
      pokoje: 2 - 36 m2
      58.33 zł/m2
      4 000 zł
      pokoje: 4 - 88 m2
      45.45 zł/m2